Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Kreatywne umysły,
  jasna wizja

  Pentagon Design,   

  Helsinki, Finlandia  

   

  Zobacz, jak agencja Pentagon Design tworzy inspirujące do pracy przestrzenie za pomocą nowoczesnego oświetlenia biurowego 

  Oświetlenie biurowe LED firmy Philips w sali konferencyjnej agencji Pentagon Design sprzyja kreatywności

  Goście i użytkownicy
  są pod wrażeniem

  miejscowych rozwiązań oświetleniowych. Oprawy oświetleniowe dobrze dopasowały się do stylu architektonicznego budynku. Zauważyliśmy także, że dzięki elastyczności i prostocie rozwiązania są łatwe w użytkowaniu. Ten szczególny rok projektowy stymuluje naszą kreatywność, ale odpowiednie światło ma kluczowe znaczenie dla wzbudzenia zainteresowania produktami”.

   

  — Anu Latvala, Pentagon Design

  Pracownicy agencji Pentagon Design są zadowoleni ze światła uzyskiwanego dzięki rozwiązaniom LED firmy Philips
  Nowoczesne oświetlenie biurowe firmy Philips zainstalowane w biurach, salach konferencyjnych i obszarach wypoczynkowych agencji Pentagon Design

  Wyzwanie

   

  Agencja Pentagon Design wie trochę o innowacjach. Kiedy agencja przeniosła się w nowe miejsce, jej pracownicy oczekiwali nowoczesnego systemu oświetleniowego sprzyjającego kreatywności. Czy firma Philips była w stanie dostarczyć rozwiązanie, pozwalające pracownikom rozmawiać, myśleć i działać kreatywnie?

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Nowym domem Pentagon Design stała się stara fabryka kapeluszy, którą wyremontowano w ramach nadania Helsinkom tytułu Światowej Stolicy Wzornictwa 2012. Duża otwarta przestrzeń biurowa z wysoko umieszczonymi sufitami stwarzała liczne możliwości stworzenia przyjemnego miejsca pracy. Agencja szukała nowoczesnego oświetlenia biurowego, które można by dostosowywać, tak aby umożliwić dokładną ocenę produktów i projektów.

   

  Oprawy oświetleniowe eW Blast Powercore wybrano, aby ożywić wysokie przestrzenie. Temperatura barwowa wynosząca 4000 K daje nieskazitelny biały blask dopełniający powierzchnie, meble i urządzenia w danym miejscu. Powyżej obszarów roboczych umieszczono rzędami oprawy LED Celino, wypełniające przestrzeń czystym światłem bez efektu olśnienia. W mniejszych salach konferencyjnych zamontowano oprawy Lumistone wybrane ze względu na ich wydajność i stylowy wzór.

   

  Światła obsługuje się za pomocą sterowników DALI, pozwalające na łatwe przyciemnianie oświetlenia. System sterowania może także automatycznie modyfikować oświetlenie, dostosowując je do ilości światła dziennego wpadającego do biura. Dzięki temu sztuczne światło używane jest tylko wtedy, kiedy jest potrzebne, co zapobiega marnowaniu energii. W większych salach konferencyjnych użytkownicy mogą sterować jasnością i kolorem światła, dotykając przycisku.

   

  Ostateczna wizja oświetlenia jest wypadkową umiejętności projektowania agencji Pentagon i najnowocześniejszych produktów Philips Lighting.

  • Celino LED BCS680
   Celino LED BCS680
   Celino to kompletna rodzina opraw odzwierciedlająca panujący na rynku trend w kierunku miniaturyzacji i integracji oświetlenia z architekturą, przy jednoczesnym zapewnianiu znacząc...
  • eW Blast Powercore
   eW Blast Powercore
   eW Blast Powercore oprawa do źródeł LED emitująca intensywne białe światło do równomiernego oświetlenia powierzchni przy zużyciu zaledwie połowy energii w porównaniu do tradycyjnej...

  Pokrewne projekty