Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Zielone Biuro Skanska Property Poland

  Skanska, Warszawa, Polska

   

  System sterowania oświetleniem biurowym Philips Dynalite to znaczna oszczędność energii oraz komfortowe warunki pracy. Sprawdź zrównoważone biuro już dziś!

  Oświetlenie biurowe Philips LED Skanska Certyfikat BREEAM

  Cieszymy się bardzo,

  że do naszych projektów możemy włączać najnowsze, innowacyjne rozwiązania oświetleniowe firmy Philips, bo dzięki temu możemy oferować większą wartość zarówno dla najemców, jak i dla inwestorów.”

   

  - Waldemar Olbryk, Prezes Skanska Property Poland

  Oświetlenie biurowe Philips LED Skanska Certyfikat BREEAM

  Wyzwanie

   

  Projekt „Zielone Biuro” firmy Skanska Property Poland to przykład kompleksowego podejścia do koncepcji zrównoważonego budownictwa. Firma szukała partnera w dziedzinie rozwiązań oświetleniowych, który doskonale rozumiałby filozofię proekologicznego podejścia do projektowania budynków.

  Oświetlenie biurowe Philips LED Skanska Certyfikat BREEAM

  Odpowiednie oświetlenie

   

  W salach konferencyjnych „Zielonego Biura” zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe Philips, zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju firmy Skanska. W rezultacie obniżono koszty eksploatacji energii elektrycznej i ograniczono emisję dwutlenku węgla do atmosfery, stwarzając jednocześnie przyjazne środowisko pracy. Zastosowano zróżnicowane portfolio produktów LED dedykowanych do biur i pokazano szeroki wachlarz możliwości ich stosowania.

   

  Wykorzystanie do projektu panelu sterowania oświetleniem wygenerowało dodatkowe oszczędności energii. Firma Philips zrealizowała całe przedsięwzięcie począwszy od przygotowania projektu oświetlenia, poprzez wdrożenie i uruchomienie systemu.

  Pokrewne projekty