Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Przepyszna

  prezentacja

  Eataly
  Rzym, Włochy

     

  Zobacz, jak oświetlenie powierzchni sklepowych zachwyca gości w Eataly w Rzymie.
  Fasada Eataly w Rzymie w oświetleniu Philips Lighting

  Jesteśmy bardzo zadowoleni
  z efektu. 

  Wszyscy klienci chwalą nasze nowe oświetlenie. Wolimy, gdy chwalą nas za jedzenie, ale z pochwał oświetlenia też się cieszymy!"

   

  — Oscar Farinetti, założyciel Eataly

  Oświetlenie sklepowe LED firmy Philips
  Centrum handlowe Eataly z oświetleniem powierzchni sklepowych firmy Philips

  Wyzwanie


  Eataly to powód do dumy dla Rzymu. To czteropoziomowe centrum handlowe, w którym znajdują się sklepy, punkty gastronomiczne i placówki edukacyjne, uświadamia światu, dlaczego Włochy słyną z żywności. Przygotowując się na otwarcie sklepu w czerwcu 2012 r., firma Philips miała zaledwie dziewięć miesięcy na zaprojektowanie koncepcji oświetlenia powierzchni sklepowej.
  Omówienie sklepu Eataly w Rzymie z oświetleniem powierzchni sklepowych Philips

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Dla gastronomicznego giganta, takiego jak Eataly, potrzebne było coś wyjątkowego. Współpracując z Luceplan, włoską firmą projektową należącą do firmy Philips, nasz zespół przystąpił do pracy nad stworzeniem atmosfery pobudzającej apetyt. Do oświetlenia ogólnego i przestrzeni handlowej zastosowaliśmy montowane na szynoprzewodzie światła punktowe StyliD. Te oprawy mogą wypełnić przestrzeń jasnym, odświeżającym światłem lub stworzyć subtelniejszą atmosferę w szczególnych obszarach, takich jak sklep z winami.

   

  Do oświetlenia półek zastosowaliśmy panele Maxos LED, które skutecznie kierują światło na towary, poprawiając wygląd produktów. Do zewnętrznej fasady dołożono oświetlenie powierzchni sklepowych LED. Zainstalowano tam lampy Philips eW Graze Powercore, a w chodnikach zainstalowano oprawy DecoScene LED. Okna oświetlono od wewnątrz za pomocą opraw Philips iColor Graze Powercore, które pozwalają uzyskać zarówno statyczne, jak i dynamiczne oświetlenie. Zewnętrzny wygląd budynku zachwyca przechodniów i przyciąga klientów do sklepu.

   

  W pomieszczeniach konferencyjnych wprowadzono kolejną opracowaną niedawno innowację. Luminous Textiles, czyli świetlne panele LED pokryte tkaniną Kvadarat, stwarzają piękne wrażenia świetlne jakby wydobywające się ze ścian. Dzięki temu Eataly ma unikatową atmosferę zapamiętywaną na zawsze przez gości.

   

  Od otwarcia Eataly lśni jako przykład sukcesu, obsługując dziennie 25 000 gości. Światło istotnie przyczyniło się do tego powodzenia, przyciągając i prowadząc klientów oraz stwarzając długo pamiętane wrażenia.

  luminous textile

     

  Luminous Textile

  Ściany mieniące się kolorem i światłem

  Informacje o produkcie

  Pokrewne projekty