Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Błyskawiczna

  oszczędność energii

  NH Hoteles Eurobuilding,
  Madryt, Hiszpania


  Dowiedz się, jakie oszczędności zyskuje firma NH Hoteles dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED.
  Restauracja w hotelu NH Hoteles Eurobuilding oświetlona za pomocą lamp Philips MASTER LEDspot GU10

  Technologia LED
  marki Philips

  sprawdza się doskonale w tym zastosowaniu. Przyczynia się także do minimalizowania kosztów energii i konserwacji. Ponadto decydującymi czynnikami, które wpłynęły na naszą decyzję w kwestii wyboru tego rozwiązania spośród wielu innych, które także testowaliśmy, były niezawodność, jakość i skuteczność rozwiązań oferowanych przez firmę Philips”.

   

  — Juan Antonio Caballero, kierownik ds. technicznych, NH Hoteles

  Łazienka w hotelu NH Hoteles Eurobuilding w przyjemnym oświetleniu marki Philips
  Bar w hotelu NH Hoteles Eurobuilding w żywym oświetleniu marki Philips

  Wyzwanie

   

  Hotel NH Eurobuilding w Madrycie jest szczególnie przyjazny dla środowiska. W ramach planu działań proekologicznych na lata 2008–2012 udało się już obniżyć emisję dwutlenku węgla, zużycie energii, wody i produkcję odpadów o 20%. Czy energooszczędne oświetlenie przyczyni się do jeszcze większych oszczędności?

  Odpowiednie oświetlenie


  Na kanwie poprzednich sukcesów w zakresie zrównoważonego rozwoju firma NH Hoteles postanowiła zmodernizować oświetlenie także w innych obiektach. Zdecydowano się na wykorzystanie lamp LED. Do wymiany wyznaczono oświetlenie w 90 pokojach hotelowych, na parkingu, w korytarzach i strefach lobby. Po przetestowaniu różnych produktów i marek zarząd wybrał najkorzystniejsze rozwiązanie.


  Okazały się nim lampy LED marki Philips. Na parkingu zainstalowano świetlówki MASTER LEDtube poprawiające widoczność i zwiększające bezpieczeństwo kierujących. W pokojach dla gości, korytarzach, lobby, restauracji i kafeterii pojawiły się lampy Philips MASTER LEDspot GU10. Te nowoczesne światła punktowe tworzą gościnną atmosferę, a natężenie światła, które emitują, można dowolnie zmieniać, dostosowując do miejsca i okazji.


  Nowe oświetlenie spełnia wszelkie oczekiwania. Długi okres eksploatacji lamp LED sprawia, że nadają się świetnie jako oświetlenie w lobby, które musi działać 24 godziny na dobę. Nowy system znacząco obniżył zużycie energii, a także koszty konserwacyjne, które spadły niemal do zera. Właściciele sieci NH Hoteles są bardzo zadowoleni z oświetlenia LED, dlatego planują jej wdrożenie także w pozostałych obiektach.


  Nowe oświetlenie LED do hoteli w porównaniu z tradycyjnymi systemami przynosi oszczędności energii rzędu 70%.

  • MASTER LEDtube EM/Mains
   MASTER LEDtube EM/Mains
   Lampa Philips MASTER LEDtube to źródło światła LED umieszczone w module o rozmiarach świetlówki. Jej unikatowa konstrukcja zapewnia doskonale jednorodny wygląd, nie do odróżnienia ...
  • MASTER LEDspot 230V
   MASTER LEDspot 230V
   Delivering a warm, halogen-like accent beam, MASTER LEDspot MV is a perfect fit for spot lighting (track, corridors, lift lobbies, display cases and cabinets) in the hospitality in...

  Zaproś gości 
  światłem

  Zespół

  Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
  Sugestie