Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Nowe standardy w

  oświetleniu hoteli

  Zdrojowa Invest & Hotels
  - lider branży condohoteli w Polsce


  Grupa Zdrojowa jest pionierem na rynku condohoteli i największą firmą w tym segmencie. Najnowszy projekt grupy to Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Hotel został otwarty latem 2017, a już stał się wizytówką kurortu oraz otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

  Zdrojowa Invest & Hotels

  Dobre
  oświetlenie

  to nie tylko wysoka funkcjonalność, ale również dbałość o zdrowie i poprawę samopoczucia gości. To także ważny element wizerunkowy i identyfikacyjny obiektu oraz możliwość wyróżnienia się w danym miejscu.”

   

  - Jan Sewerynik, Business Leader Hospitality, Philips Lighting Poland

  Radisson Blu Resort Świnoujście
  Magia światła

  Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania oświetleniowe

   

  Radisson Blu Resort w Świnoujściu to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Dzięki współpracy z Philips Lighting udało się połączyć wytyczne LEED i wymogi w zakresie natężenia światła stawiane przez markę Radisson Blu.

  Oświetlenie hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu

  Magia światła


  Tak prestiżowy klient jak Zdrojowa Invest & Hotels już na poziomie projektu postawił przed Philips Lighting wysokie wymagania względem wizualnego efektu. Oświetlenie nie miało pełnić tylko podstawowej funkcji, ale przede wszystkim miało stać się integralną częścią tkanki architektonicznej. Dzięki bliskiej współpracy z biurem projektowym udało się uzyskać zamierzony efekt. W projekcie architektury wnętrz istotną rolę odgrywało stworzenie szytych na miarę opraw, dzięki którym wnętrza obiektu zyskały niepowtarzalny charakter. Wszystkie oprawy na terenie mają jednolity charakter, chociaż wykorzystują różne układy optyczne, dopasowane tak, aby spełnić wysokie wymaganie dotyczące LEED.
  • Vaya Cove LP
   Vaya Cove LP
   Oprawy przeznaczone do wnęk i jako oświetlenie akcentujące. Możliwość wyboru dwóch temperatur barwowych, dwóch długości oraz standardowego zasilania 24 V DC. Produkt niezwykle uniw...
  • Ocean Road LED
   Ocean Road LED
   Oprawa Ocean Road LED jest przeznaczona do montażu na wysokościach od 4 do 9 m. Łączy w sobie niewielkie rozmiary, finezję kształtu i doskonałą wydajność. Jej wzornictwo komponuje ...

  Inteligentne 
  oświetlenie LED

  Zespół

  Zdrojowa Invest & Hotels, Warszawa

  Jan Sewerynik

  Business Leader Hospitality
  Philips Lighting Poland

  Jakub Guźniczak

  Lighting and Control Designer
  Philips Lighting Poland

  Podobne projekty