Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Poprawa

  koncentracji u personelu

  Szpital Catharina
  Eindhoven, Holandia

     

  Dowiedz się, jak nowe rozwiązania oświetleniowe przyczyniają się do poprawy opieki nad pacjentami w szpitalu Catharina
  Badania lekarskie prowadzone w szpitalu Catharina — Philips Lighting

  Jesteśmy bardzo zadowoleni
  z efektu.

  Wszyscy klienci chwalą nasze nowe oświetlenie. Wolimy, gdy chwalą nas za jedzenie, ale z pochwał oświetlenia też się cieszymy!"

   

  — Arthur Noordhoek, menedżer projektu oświetlenia, Rada Miasta Eindhoven

  Badania lekarskie prowadzone w szpitalu Catharina — Philips Lighting

  Wyzwanie


  Znalezienie sposobu na przyśpieszenie pracy lekarzy nie jest proste. Dbanie o dobry stan zdrowia pacjentów jest dla personelu szpitala Catharina najważniejsze, dlatego każdy zabieg wykonują z największą uwagą. Szukając rozwiązania pozwalającego na zwiększenie produktywności pracowników, zarząd szpitala Catharina zdecydował się na modernizację oświetlenia.
  Gabinet w szpitalu Catharina w Eindhoven; oświetlenie marki Philips Lighting do obiektów służby zdrowia

  Odpowiednie oświetlenie

   

  Szpital Catharina w Eindhoven jest wiodącym szpitalem klinicznym w Holandii. Jest uprawniony do prowadzenia niemal 30 specjalizacji i przyjmuje 500 000 pacjentów rocznie. Stanowi centrum nauczania w zakresie nauk medycznych i opieki zdrowotnej. Władze szpitala nieustannie dążą do poprawy jakości świadczonych usług oraz podnoszenia produktywności personelu. W obliczu ograniczeń budżetowych konieczne było przygotowanie opłacalnego rozwiązania.

   

  Firma Philips Lighting zaoferowała doskonałe rozwiązanie. System Ambient Experience został opracowany z myślą o poprawie samopoczucia pacjentów poddawanych zabiegom medycznym. Działa poprzez skoncentrowanie uwagi pacjentów na prezentacji efektów świetlnych dźwięków i zmieniających się obrazów. Pacjenci mogą samodzielnie wybrać charakter pokazu spośród kilku opcji tematycznych, takich jak plaża, krajobraz górski czy rozluźniające komiksy.

   

  Po wdrożeniu koncepcji Ambient Experience pacjenci czują się lepiej, co przyśpiesza przeprowadzanie zabiegów medycznych. To znakomite rozwiązanie z każdego punktu widzenia.

   

  Koncepcja Ambient Experience została dostosowana do szczególnych wymagań szpitala Catharina. Przy projektowaniu i wdrażaniu wzięto pod uwagę możliwości techniczne oraz oczekiwania pacjentów i personelu.

  Poprawa
  koncentracji
  u personelu szpitala

  Zespół

  Szpital Catharina

  Pokrewne projekty