Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Oświetlenie fasad

   

  Liczy się pierwsze wrażenie. Choć życie pacjentów nie zależy od wyglądu Twojego obiektu, to jednak świadczy on o jakości oferowanych wewnątrz usług. Czynniki takie jak obsługa, atmosfera i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych odgrywają coraz większą rolę, ale ważne są także image i reputacja obiektu. Przekształć swój budynek w centrum profesjonalizmu i nadziei dzięki atrakcyjnemu oświetleniu z charakterem

   

  Kontakt z nami

  Oświetlenie fasad

  • ColorBurst Powercore
   ColorBurst Powercore
   ColorBurst Powercore to oprawa LED dużej mocy do mocowania na zewnątrz, mogąca służyć jako źródło światła akcentującego lub strefowego. Standardowe i kompaktowe oprawy w wersjach a...

  Kalkulacja  
  całkowitego kosztu użytkowania

   

  Presja redukcji kosztów energii, konserwacji i eksploatacji będzie rosła, aby możliwe było sprostanie wymogom klimatycznym i budżetowym. Zrozumienie całkowitych kosztów eksploatacji instalacji oświetleniowej na przełomie całego okresu jej żywotności staje się coraz ważniejsze, ponieważ budżety robią się mniejsze, co wymaga długoterminowego planowania.

   

  Oblicz swoje oszczędności

  Odkryj więcej na temat

  Jak
  możemy
  Ci pomóc?

  Philips oferuje kompleksowy pakiet usług, odciążający inwestorów od samodzielnego wykonywania wielu zadań i przyczyniający się do obniżenia ryzyka związanego z inwestycją. Usługi można zamawiać indywidualnie lub w różnych pakietach, których implementację koordynujemy od początku do końca.

  Wspólnie tworzymy nową wartość


  Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
   

  Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
  aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

   

  Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

  Widok mapy świata

  Lighting University

   

  Academy

   

  Academy

   

   

  Lighting University oferuje bogate materiały edukacyjne przeznaczone dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o świetle.

   

  Dowiedz się więcej

   

   

  Rozwijaj 
  działalność
   

   

  Poznaj świat oświetlenia — obejrzyj filmy i weź udział w webinarach