Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Parkingi, drogi i
  myjnie samochodowe

  Przyciągaj klientów światłem


  Zrób dobre pierwsze wrażenie i zadbaj o efektywne, atrakcyjne oświetlenie dróg dojazdowych oraz stref parkingowych. Nie zapomnij o myjni samochodowej — to idealne miejsce, aby użyć odpowiedniego oświetlenia i wyróżnić się na tle konkurencji.

  Parkingi i drogi


  Drogi dojazdowe i parkingi to wizytówka stacji paliw, decydująca o pierwszym wrażeniu kierowców. Odpowiednie oświetlenie zapewnia dobrą widoczność i minimalizuje ciemne obszary. Dzięki temu stwarza przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie nasze oprawy oświetleniowe są zaprojektowane tak, aby zapewniać właściwy poziom oświetlenia we właściwym miejscu i o właściwej porze. Zmniejszaj rachunki za energię, używając energooszczędnych źródeł światła na parkingach zewnętrznych, które wymagają oświetlenia wyłącznie po zmroku. Możesz też zdecydować się na wyjątkowo ekologiczny system przetwarzania energii słonecznej.

   

  Nasze rodziny produktów oferują liczne opcje, które pomagają zoptymalizować wydajność. Nasze produkty gwarantują:

  • Najwyższą efektywność energetyczną
  • Najlepszy całkowity koszt użytkowania poprzez zrównoważenie kosztów inwestycyjnych i energooszczędności
  • Połączenie niskich kosztów inwestycyjnych ze znacznymi oszczędnościami energii
  Zadbaj o to, aby Twoja stacja paliw robiła dobre pierwsze wrażenie i zainstaluj oświetlenie opracowane przez Philips Lighting
  Oświetlenie myjni samochodowych na stacjach paliw

  Myjnia samochodowa


  Myjnia samochodowa może być wartościowym źródłem dochodów dla stacji paliw i stanowi praktyczne udogodnienie dla klientów. Oferujemy szereg rozwiązań: od energooszczędnych, wodoodpornych opraw oświetleniowych LED po kompletne projekty myjni samochodowych, które wykorzystują ekscytujące i dynamicznie zmieniające się kombinacje kolorów.

   

  • Oprawa Pacific LED o stopniu ochrony przed wodą IP66 to idealny zamiennik wodoszczelnych świetlówek o mocy do 2 x 80 W, który pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 60%. Ponadto produkt ten cechuje się wyjątkową żywotnością na poziomie 70 000 godzin we wszystkich zastosowaniach.
  • Splash 2 to ultracienka oprawa do montażu pod wodą, potrafiąca emitować światło o żywych, zmieniających się barwach. Można ją umieszczać w zbiornikach wody słodkiej i słonej do głębokości 4,6 metra. Dzięki wodoszczelnej obudowie z mosiężnego odlewu oraz oprzyrządowaniu regulacyjnemu z brązu krzemowego oprawa ta idealnie sprawdzi się w miejscach takich jak fontanny czy parki rozrywki, a także w instalacjach zlokalizowanych w surowych warunkach otoczenia.
  • Oprawę Mini300 zaprojektowano pod kątem zastosowań typu low-bay oraz użycia w zadaszeniach stacji paliw. Cechuje ją wysoka wydajność, łatwy montaż i długi okres eksploatacji.

   

  Czujnik ruchu połączony z czujnikiem światła słonecznego umożliwia dodatkowe ograniczenie zużycia energii. Aplikacja Mini 300 LED gen2 oferuje użytkownikom poziom kontroli niedostępny w przypadku innych opraw. Pozwala na zdalnie odczytywanie informacji o stanie oprawy i zarządzanie całym systemem oświetlenia z laptopa lub smartfona przez łącze Bluetooth. To rozwiązanie znacznie ułatwia skonfigurowanie działania oprawy oświetleniowej oraz zmniejsza koszt konserwacji.

  Zainspirowani?

  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi. 

  Przykłady projektów