Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Oświetlenie
  zadaszenia

  Pełne oświetlenie zadaszenia

   

  Jasne i wyraźne oświetlenie zadaszenia zwiększa poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Może to zaważyć na decyzji podróżnego, by zatrzymać się właśnie tutaj, zamiast jechać dalej.

   

  Nasze kompletne rozwiązania oświetleniowe zmieniają stacje paliw w kojarzone z daną marką, przyjazne obiekty zachęcające kierowców do odpoczynku i relaksu. Oferowane przez firmę Philips Lighting rozwiązania do oświetlenia zadaszenia zapewniają wysoki poziom oświetlenia pionowego, zwiększając poczucie bezpieczeństwa i wygody klientów, którzy chętnie wrócą w to samo miejsce. Zmiana oświetlenia zadaszenia na LED pozwoli zaoszczędzić nawet 90% energii w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami. Koszty można zmniejszyć jeszcze bardziej, wykorzystując inteligentne systemy zarządzania energią, które umożliwiają optymalizację poziomów oświetlenia i harmonogramu konserwacji. Ponadto zyskujesz pewność, że oświetlenie stacji paliw powierzasz ekspertom w zakresie nowoczesnych technologii oświetleniowych, za którymi stoją międzynarodowa i lokalna obsługa techniczna oraz biura logistyki i sprzedaży na całym świecie.

  Zarządzanie oświetleniem i zużyciem energii za pomocą aplikacji

   

  Nasze oprawy oświetleniowe oferują wyjątkowe połączenie niezawodności, energooszczędności oraz łatwości montażu i konserwacji. Dzięki oprawom oświetleniowym z możliwością obsługi za pomocą aplikacji w telefonie użytkownicy mogą zdalnie zmieniać ustawienia, a nawet sprawdzać stan oprawy, co ułatwia konserwację.

  Zarządzaj oświetleniem i zużyciem energii za pomocą aplikacji — oświetlenie zadaszenia LED
  • Szeroki wybór kształtów wiązki pozwala zoptymalizować oświetlenie i zminimalizować rozproszenie światła w dowolnej konstrukcji zadaszenia
  • Bezprzewodowe zarządzanie ze smartfona lub laptopa przez łącze Bluetooth
  • Harmonogram wbudowany w oprawę umożliwiający dostosowanie ustawień
  • Możliwość zdalnego odczytu stanu oprawy i jej ustawień (nie trzeba już korzystać z podnośnika, aby zmienić ustawienia oprawy oświetleniowej)
  • Błyskawiczne oświetlenie LED, długi okres eksploatacji, niższe koszty konserwacji
  • Rozwiązanie do modernizacji opraw o mocy 250 W i 400 W HPI (MPF) lub 250 W i 315 W CDM (Mini300) albo produktów konkurencji
  • Połączenie czujnika ruchu z czujnikiem światła słonecznego umożliwiające dodatkowe ograniczenie zużycia energii
  • Bardzo niska masa ułatwiająca montaż (potrzebna tylko jedna osoba)
  • Instalacja metodą „plug & play”
  • Wersja Master-Slave zmniejszająca liczbę opraw z czujnikiem (niższy nakład inwestycyjny)
  • Zużycie energii mniejsze nawet o 90% w porównaniu z systemami HPI

  Zainspirowani?

  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi. 

  Zarządzanie i sterowanie

  Oprogramowanie sterujące do oświetlenia zadaszenia firmy Philips. Dostępne na urządzenia z systemem Android i komputery.

  przycisk-google-play

  Przykłady projektów