Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Niech gra stanie się bardziej emocjonująca

  Firma Philips oferuje najnowsze, efektywne systemy oświetleniowe LED do obiektów sportowych. To kompleksowe rozwiązanie obejmuje bezprzewodowy system sterowania PerfectPlay wraz ze zintegrowanymi reflektorami projektorowymi. Systemy te są przeznaczone do wszystkich typów zewnętrznych obiektów sportowych — od niewielkich, po bardziej rozbudowane.

  Oświetlenie boiska piłkarskiego

   

  Rekreacyjnie gramy w piłkę zwykle wieczorami. Dlatego tak ważne jest właściwe oświetlenie boiska, które spełni swoją funkcję podstawową a ponadto dostarczy dodatkowych emocji. Chociaż poziom oświetlenia będzie oczywiście niższy niż w przypadku meczy transmitowanych, jego wysoka jakość zapewni komfort wizualny graczom i widzom. To szczególnie ważne ze względu na lokalizację boisk amatorskich, które zwykle znajdują się na terenach osiedlowych. Dlatego, też należy zadabć aby oświetlenie nie przeszkadzało mieszkańcom.

  Oświetlenie boisk piłkarskich — oświetlenie projektorowe LED

  Oświetlenie boisk do hokeja

   

  Dobrej jakości oświetlenie jest niezbędne w sportach takich jak hokej na trawie. Gracze muszą szybko reagować na małą, poruszającą się z dużą prędkością piłkę. Ten aspekt gry wymaga jednorodnego rozsyłu światła oraz temperatury barwowej odpowiadającej światłu dziennemu.

  Oświetlenie lodowisk — oświetlenie projektorowe LED

  Oświetlenie kortu tenisowego

   

  Zadaniem stawianym oświetleniu kortu tenisowego jest zapewnienie dobrej widoczności graczom oraz widowni, w sposób umożliwiający zachowanie dynamiki gry. Piłka musi być zawsze dobrze widoczna — niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

  Oświetlenie kortów tenisowych — oświetlenie projektorowe

  Oświetlenie boiska do rugby 

   

  Światło powinno być rozmieszczone równomiernie na obszarze całego boiska. Powinno ono także gwarantować pełną widoczność całego toru lotu piłki, nie przeszkadzając przy tym zawodnikom, organizatorom i widzom.

  Ważne jest też takie ustawienie światła projektorowego za główną trybuną, aby nie rzucała ona cienia na boisko.

  Oświetlenie projektorowe LED boisk do rugby — oświetlenie projektorowe

  Oświetlenie obiektów lekkoatletycznych

   

  Dobra widoczność to podstawa, aby sportowcy, sędziowie i organizatorzy swobodnie widzieli, co się dzieje podczas zawodów lub treningu. Prawidłowe oświetlenie zapewni także komfort widzenia widowni, która będzie mogła bez przeszkód śledzić, co dzieje się na boisku oraz dookoła niego. Oświetlenie powinno także umożliwić widowni bezpieczne zajmowanie miejsc i opuszczanie obiektu.

  Oświetlenie obiektów sportowych — obiekty lekkoatletyczne

  Oświetlenie pola golfowego

   

  Wyznaczone odległości muszą być wyraźnie widoczne, a gracze powinni mieć możliwość śledzenia pełnego toru lotu piłki. Istotne jest oświetlenie zarówno całego pola golfowego, jak i miejsc uderzeń.

  Oświetlenie projektorowe LED do pól golfowych — oświetlenie boisk sportowych

  Oświetlenie boiska sportowego

   

  Boiska przeznaczone do wielu dyscyplin powinny posiadać oświetlenie, które spełni wymagania wszystkich uprawianych na nich sportów. Projekt systemu reflektorów w takich obiektach powinien gwarantować równomierne rozmieszczenie światła oraz minimalizować występowanie oślepiającego blasku i zanieczyszczenia światłem.

  Oświetlenie boisk sportowych — oświetlenie projektorowe LED

  Oświetlenie boisk

   

  Aby zapewnić pełną widoczność gry i piłki, w takich sportach jak baseball i softball wymagany jest wysoki poziom oświetlenia. Większość szybkich zagrywek dzieje się wewnątrz regulaminowego pola wewnętrznego, które wymaga znacznie lepszego oświetlenia i bardziej równomiernego rozmieszczenia światła niż większe pole zewnętrzne.

  Oświetlenie boisk baseballowych — oświetlenie boisk do softballa

  Produkty do oświetlania obiektów sportowo-rekreacyjnych

  Zainspirowani?

  W razie pytań
  skontaktuj się z centrum obsługi.