Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

Panel nawigacyjny w chmurze

Monitoruj działanie i stan systemu z dowolnego miejsca, a także konfiguruj zasoby oświetleniowe i zarządzaj nimi zdalnie — bez oprogramowania czy serwerów. Wystarczy do tego bramka ActiveSite, standardowe połączenie internetowe i komputer lub tablet.
Zarządzaj zintegrowanym systemem oświetleniowym Philips Color Kinetics zdalnie, przy użyciu panelu nawigacyjnego ActiveSite w chmurze

Zdalne monitorowanie i konserwacja

Połącz wszystkie zasoby oświetleniowe, w tym oprawy, źródła zasilania i sterowniki, aby zyskać przejrzysty przegląd bieżącego stanu sieci. Gdy wystąpi problem, technicy otrzymają zautomatyzowane alerty e-mail. Oprogramowanie układowe i konfiguracje urządzeń są aktualizowane zdalnie, od razu po udostępnieniu nowych wersji, co ogranicza czas przestojów i koszty konserwacji.
ActiveSite umożliwia centralne, zdalne monitorowanie z dowolnego miejsca oraz automatyczne aktualizowanie programów i oprogramowania układowego na potrzeby oświetlenia obiektów architektonicznych Philips Color Kinetics

Zarządzanie zasobami, analizy i raporty

Przechowywanie danych cyfrowych ułatwia technikom identyfikowanie numerów seryjnych urządzeń, adresów DMX, wersji oprogramowania układowego i adresów IP, a także sprawdzanie historii serwisowej.
Zyskaj informacje o działaniu swojej instalacji oświetleniowej dzięki standardowym i niestandardowym szablonom, wykresom i analizom historycznym. 
ActiveSite ułatwia zarządzanie zasobami w systemie oświetlenia architektonicznego Philips Color Kinetics, a funkcje analizy i raportowania pomagają w określeniu sprawności instalacji

Zarządzanie treściami*

Zdalnie monitoruj, edytuj, aktywuj i planuj pokazy świetlne i efekty — dostosowuj je na bieżąco z dowolnego miejsca na świecie, przez Internet.

 

*Zdalne zarządzanie instalacją jest dostępne w sterownikach Light System Manager gen5 lub Pharos.

ActiveSite umożliwia zdalne zarządzanie instalacją oświetleniową obiektów architektonicznych Philips Color Kinetics