Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

Inteligentne oświetlenie 

Każda oprawa oświetleniowa jest wyposażona w zintegrowany czujnik i podłączona do sieci przewodowej lub bezprzewodowej, co pozwala na gromadzenie i transmisję danych. W ten sposób zbudowana platforma do zbierania danych i analizy informuje o stanie punktów świetlnych i przekazuje informacje o ich użytkowaniu, a otwarty interfejs API umożliwia integrację z innymi inteligentnymi systemami do zarządzania infrastrukturą budynków.
Zintegrowane oświetlenie (InterAct Office) Philips Lighting może pomóc w stworzeniu inteligentnego biura

Analiza danych 

Zarządzaj oświetleniem z jednego miejsca i monitoruj efekty na centralnym panelu sterowania. Czujniki przesyłają anonimowe dane na temat użytkowania pomieszczeń, energii, światła dziennego itd. Analizowanie ich umożliwia zoptymalizowanie przestrzeni, układu, oświetlenia, sprzątania i systemów klimatyzacji w celu poprawy efektywności i redukcji kosztów.
Zintegrowane oświetlenie (InterAct Office) Philips Lighting obejmuje oprogramowanie do zarządzania i analizy umożliwiające podejmowanie decyzji opartych na danych

Spersonalizowana przestrzeń

Zwiększ produktywność i zaangażowanie pracowników z pomocą usług opartych na lokalizacji realizowanych przy użyciu aplikacji na smartfony i komunikacji za pomocą technolgii VLC. Niewykrywane przez ludzkie oko strumienie danych VLC są rejestrowane przez aparaty smartfonów, ułatwiając pracę, na przykład poprzez znajdowanie drogi, spersonalizowane sterowanie klimatyzacją i oświetleniem.
Zintegrowane oświetlenie (InterAct Office) Philips Lighting umożliwia łatwe poruszanie się po biurze przy użyciu smartfonu i personalizację miejsca pracy