Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

1.

Skonfiguruj wiele stref oświetleniowych dopasowanych do planu garażu, aby po wykryciu pieszych lub pojazdów światło stawało się coraz jaśniejsze i przygasało, gdy nikt nie korzysta z danej przestrzeni. Możesz wybrać strefy, czas reakcji czujnika, poziom ściemnienia i okres działania, a wartości te można zmienić w dowolnej chwili.
Kliknij, aby powiększyć

2.

Po wykryciu pieszych znajdująca się przed nimi ścieżka zostaje oświetlona w 100%, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo. Gdy wyjdą z danej strefy, oświetlenie ściemni się do podstawowego poziomu 20%, aby oszczędzać energię.
GreenParking firmy Philips Lighting — zoptymalizuj oświetlenie na parkingu pod kątem pieszych z pomocą wykrywania obecności i ściemniania strefowego

3.

Oświetlenie na drodze pojazdu poruszającego się po garażu działa ze 100% mocą, aby poprawić bezpieczeństwo i komfort. Jeśli ruch nie będzie wykrywany, po upływie wstępnie ustawionego czasu oświetlenie ściemni się.
GreenParking firmy Philips Lighting — zoptymalizuj oświetlenie na parkingu pod kątem pojazdów z pomocą wykrywania obecności i ściemniania strefowego