Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

Znaczniki indukcyjne

Nasze inteligentne znaczniki LED są zasilane przy użyciu przełomowej technologii indukcyjnej (Inductive Power Transfer (IPT)) i pobierają energię bezprzewodowo ze schowanego kabla. Do jednego źródła zasilania można podłączyć aż 2,5 km kabla — ponad trzy razy więcej niż w przypadku systemu przewodowego, co zmniejsza całkowity koszt użytkowania.
Niższy całkowity koszt użytkowania dzięki indukcyjnym znacznikom LED

Aktywne oświetlenie drogowe

Inteligentne sterowanie umożliwia bezprzewodową komunikację z mikroprocesorami w każdym elemencie oświetleniowym. Znaczniki LED mogą pozostać niewidoczne, przyciemnione, migać, świecić w sekwencji lub zmieniać kolor, aby alarmować kierowców o zmianach warunków.
Indywidualne sterowanie indukcyjnymi znacznikami LED podnosi bezpieczeństwo

Oświetlenie bezpieczeństwa

Podświetlane oznakowania widać z większej odległości niż pasywne odbłyśniki, więc wpływają one na poprawę bezpieczeństwa. Umiejscowione w polu widzenia kierowców prowadzą ich intuicyjnie za pomocą ukierunkowanej wiązki świetlnej, poprawiając widoczność oznaczeń nawet w deszczu, we mgle, za dnia i po ciemku.
Znaczniki LED poprawiają bezpieczeństwo w każdych warunkach w tunelach i na drogach

Łatwa konfiguracja i konserwacja

Znaczniki indukcyjne mogą bezpiecznie instalować, wymieniać i konserwować osoby niebędące elektrykami, co obniża koszty i przyspiesza wymianę. Są trwałe, wodoodporne i solidne, a do tego doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach.
Znaczniki LED można łatwo konfigurować i konserwować, a do tego są bardzo solidne

Inteligentne sterowanie i diagnostyka

Po podłączeniu można kontrolować i monitorować każdy znacznik LED z osobna, a także otrzymywać alerty i raporty za pośrednictwem przekaźnika lub interfejsu SCADA, co pomaga przewidywać awarie i szybciej rozwiązywać problemy.
Inteligentne sterowanie i diagnostyka przyspieszają usuwanie awarii przy użyciu znaczników LED