1. Instalacja interaktywnych paneli LED

Dostępne są trzy opcje instalacji oświetlenia Luminous flooring w niemal każdej lokalizacji — w biurach, sklepach, halach wystawowych, hotelach i innych miejscach.
Trzy opcje instalacji sprawiają, że system Luminous flooring firmy Philips Lighting nadaje się do większości przestrzeni

2. Podłącz system oświetlenia podłogi 

Podłącz interaktywne panele LED do infrastruktury IT i sieci elektrycznej budynku, aby sterować systemem przy użyciu komputera lub urządzenia mobilnego połączonego z Internetem. Oparty na chmurze system zarządzania automatycznie aktualizuje zainstalowane rozwiązanie oświetleniowe, ograniczając przestoje i wizyty na miejscu do minimum. System można też synchronizować z systemem zarządzania budynkiem.
Luminous flooring firmy Philips Lighting łączy się z systemem zarządzania budynkiem dzięki opcji zarządzania w chmurze

3. Dynamiczna podłoga 

Po podłączeniu panele LED można zaprogramować w taki sposób, aby wyświetlały specjalny tekst lub elementy graficzne, takie jak wiadomości powitalne, nazwiska klientów, życzenia świąteczne czy logo marki. Do zarządzania materiałami można używać połączonego z Internetem komputera lub urządzenia mobilnego.
Oświetlenie podłogowe Luminous flooring firmy Philips Lighting można błyskawiczne skonfigurować za pomocą urządzenia mobilnego połączonego z Internetem