Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

1. Doskonałe, jednorodne światło

Panele prefabrykowane OneSpace łączą w sobie oświetlenie LED z tkaniną, tworząc sufity zalane światłem białym i całkowicie kryjące jego źródło. Cechują się doskonałym, jednolitym rozsyłem światła. Przypomina ono światło dzienne, które jest najkorzystniejsze. W efekcie pomieszczenie jest zalane pięknym, jednorodnym światłem, które można przyciemnić.
Panele prefabrykowane OneSpace łączą w sobie oświetlenie LED z tkaninami, tworząc sufity zalane światłem białym.

2. Nowe możliwości aranżacyjne

Panele prefabrykowane OneSpace umożliwiają projektowanie minimalistycznych aranżacji. Ultrasmukłe panele o grubości zaledwie 120 mm można zamontować na ścianie lub suficie, zyskując wyjątkowe wyświetlacze w sklepach, hotelach i biurach.  
Minimalistyczne panele oświetleniowe można zamontować na suficie lub zawiesić na ścianie, aby stworzyć wyjątkowe aranżacje

3. Wzmocnienie sensoryczne

Panele prefabrykowane OneSpace nie tylko upiększają przestrzeń, ale i poprawiają jej odbiór. Generują jasne, jednolite, nieoślepiające światło LED, które całkowicie eliminuje cienie, dzięki czemu wszystko widać wyraźniej. Do tego panele poprawiają akustykę pomieszczeń, ograniczając pogłos.
Popraw odbiór przestrzeni dzięki panelom prefabrykowanym OneSpace i oglądaj wszystko w najlepszym świetle

4. Bardziej inteligentne

Panele sufitowe zaprojektowano pod kątem doskonałej integracji z systemami zarządzania budynkami. Panele prefabrykowane OneSpace są gotowe do montażu, więc ich instalacja i konserwacja nie sprawiają trudności.
Zintegruj panele prefabrykowane OneSpace z systemem zarządzania budynkami

5. Wytwarzane na wymiar panele sufitowe OneSpace luminous ceiling

Panele prefabrykowane są dostępne w standardowych rozmiarach i można je łączyć w przypadku projektów poniżej 100 m2. Jeśli Twój projekt obejmuje powierzchnię większą niż 100 m2, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o panelach niestandardowych, wytwarzanych na zamówienie.
Panele OneSpace mogą zostać wyprodukowane na miarę.