Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

Sterowanie jednym dotknięciem

Goście mogą łatwo ustawiać sceny oświetleniowe za pomocą jednego hotelowego panelu sterowania. Mogą spersonalizować temperaturę w pokoju, ustawić budzenie, obsługiwać żaluzje oraz wysyłać prośby o posprzątanie pokoju, nieprzeszkadzanie, zlecić pranie i wykonanie prac konserwacyjnych.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting umożliwia gościom sterowanie jednym dotknięciem

Na dzień dobry

Podnieś komfort i samopoczucie gości dzięki naturalnej pobudce, która symuluje wschód słońca i daje poczucie energii.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting zapewnia gościom naturalną pobudkę

Oświetlenie pomocne w nocy

Czujniki przy łóżku automatycznie włączają oświetlenie nawigacyjne, gdy gość wstaje po ciemku. Dzięki temu pobyt staje się bezstresowy i bezpieczniejszy.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting dba o bezpieczeństwo gości dzięki oświetleniu nocnemu, które zapobiega potknięciom

Odpowiednie światło w odpowiednim czasie

Dostosuj oświetlenie przy użyciu profili — na przykład karty gości do otwierania drzwi mogą aktywować ustawienia relaksacyjne oświetlenia, a karty obsługi maksymalne oświetlenie.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting może dostosowywać oświetlenie na podstawie kart magnetycznych gości i obsługi

Wykrywanie obecności

Gdy goście wejdą do pokoju lub z niego wyjdą, oświetlenie i temperatura w pokoju zostaną automatycznie dostosowane do ich preferencji, tworząc przyjemniejszą atmosferę i oszczędzając energię.
 Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting wykorzystuje technologię wykrywania obecności, aby zapewnić gościom przyjemny pobyt i oszczędzać energię

Panel informacyjny

Umożliwia sprawdzenie, czy w pokojach ktoś się znajduje lub jaka jest w nich temperatura. Wszystkie informacje są dostępne w czasie rzeczywistym i można ich użyć do poprawy obsługi oraz efektywności działania.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting wyświetla informacje o każdym pokoju na panelu

Prewencyjna obsługa i konserwacja

Czujniki i pokojowe systemy sterowania mogą aktywować wysyłanie zleceń konserwacji SMS-em lub pocztą e-mail, aby infrastruktura hotelu działała bez zastrzeżeń.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting może aktywować prewencyjną obsługę i konserwację na podstawie danych z czujników

Integracja z innymi systemami

RoomFlex można zintegrować z kartami magnetycznymi do otwierania drzwi i systemami zarządzania pokojami, takimi jak HVAC i Opera Oracle, aby stworzyć zaawansowaną platformę zarządzania.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting można zintegrować z kartami magnetycznymi do otwierania drzwi i systemami zarządzania pokojami, aby poprawić kontrolę

Kompleksowe rozwiązanie

Philips Lighting może pomóc w stworzeniu kompletnego inteligentnego systemu sterowania do pokoi hotelowych, który łączy oświetlenie z innymi obszarami.
Oświetlenie hotelowe — RoomFlex firmy Philips Lighting to kompletny i inteligenty system sterowania do pokoi hotelowych