Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.

1. Piękne pieczywo i ciasta

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżego, jeszcze ciepłego pieczywa wyjętego prosto z pieca. Oświetlenie może sprawić, że stanie się atrakcyjniejsze. Oprawy oświetleniowe LED Fresh Food Champagne w kolorze szampańskim sprawiają, że chleb wygląda na chrupiący, apetyczny i nie można się mu oprzeć. 
Piękne pieczywo i ciasta

2. Idealne krojone mięso 

Badania pokazują, że klienci wolą mięso o bogatych, nasyconych kolorach. Wyzwanie polega na tym, że im więcej światła pada na produkt, tym szybciej się odbarwia i traci atrakcyjny wygląd. Nasze oprawy oświetleniowe LED Fresh Food Rose w kolorze różanym zostały specjalnie opracowane przez sprzedawców detalicznych i specjalistów ds. mięsa w celu pogłębienia czerwonej barwy mięsa i spowolnienia odbarwiania, co oznacza mniej zmarnowanej żywności.

 

Dowiedz się więcej z naszego artykułu. 

FreshFood-Philips-oświetlenie-supermarketu

3. Tłuste, kremowe sery

Tłuszcze w serze nadają temu pysznemu jedzeniu bogactwo smaku, ale są również problematyczne. Gdy ser jest wystawiony na działanie światła, tłuszcze zaczynają się utleniać – najpierw zmieniając wygląd sera, a następnie niszcząc smak.  Nasze oświetlenie Fresh Food Champagne upiększa ten delikatny produkt spożywczy, pozwalając jednocześnie zachować najwyższą świeżość i jakość. 
FreshFood-Philips-oświetlenie-supermarketu

4. Idealne ziemniaki

Światło odgrywa ważną rolę w zazielenianiu ziemniaków: gdy są właściwie przechowywane w ciemności nie dochodzi do zazielenienia. Oczywiście nie jest to możliwe w supermarkecie. Nasze rozwiązanie dotyczące oświetlenia pomoże zachować najwyższą świeżość ziemniaków.
FreshFood-Philips-oświetlenie-supermarketu

5. Ziołowy ogród w sklepie

Co jest „świeższe” od ziół uprawianych w Twoim sklepie? Nasze różowe oświetlenie jest zoptymalizowane do uprawy ziół i warzyw w sklepie, a białe światło najlepiej nadaje się do utrzymania smaku, koloru i składników odżywczych, ukazując ich prawdziwe kolory.
FreshFood-Philips-oświetlenie-supermarketu

6. Cudowna ryba

Błyszcząca ryba, która wygląda jakby właśnie wyłowiono ją z morza. Taki efekt możesz stworzyć dzięki oświetleniu LED Fresh Food Frost w kolorze szronu z naturalnymi, chłodnymi ustawieniami światła.

7.      Fantastyczne owoce i warzywa

 

Dobrze oświetlone produkty przedstawione w sposób zgodny z oczekiwaniami klientów mogą zwiększyć sprzedaż nawet o 3,5% w dziale świeżych produktów w supermarkecie.

FreshFood-Philips-oświetlenie-supermarketu