Więcej marek od

  Pobierz ją,
  a nie pożałujesz

   

  Przedstawiamy niezastąpioną aplikację Katalog Philips Lighting od Twojego partnera z branży oświetlenia profesjonalnego.

  Ikona aplikacji Katalog Philips Lighting

  Pobierz aplikację teraz

   

  Wystarczy pobrać aplikację Katalog Philips Lighting, aby mieć wszystkie potrzebne informacje pod ręką.

  Prawdziwi profesjonaliści używają profesjonalnych narzędzi

   

  Nie trać czasu na nieustanne pobieranie plików PDF. Prawdziwi profesjonaliści używają najlepszych profesjonalnych narzędzi, jakie są dostępne. Polub aplikację Katalog Philips Lighting.

   

  Aplikacja zapewnia innowacyjne, łatwe w użyciu funkcje oraz błyskawiczny dostęp do odpowiedniego produktu do każdego zastosowania na smartfonie lub tablecie.

   

  Teraz aktualne szczegóły dotyczące produktu, ceny i informacje są na wyciągnięcie ręki przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wszytko to czyni aplikację Katalog Philips Lighting niezastąpionym narzędziem dla profesjonalnych instalatorów. 

  Ekran menu aplikacji Tarifa

  Szybko i wydajnie

   

  Aplikacja Katalog Philips Lighting zapewnia potrzebne informacje we właściwym momencie, więc możesz precyzyjnie planować, szybko przystąpić do realizacji i efektywnie pracować.

   

  Uzyskaj pełny dostęp do zaawansowanych produktów, całej gamy katalogów profesjonalnych źródeł światła LED, lamp i sprzętu oświetleniowego, aktualizowanych automatycznie o najnowsze informacje, zdjęć produktów, materiałów do pobrania i cen, jak również lokalizacji autoryzowanych sprzedawców.

  Porównywanie i udostępnianie

   

  Profesjonaliści znają swoją branżę na wylot. Aplikacja Katalog Philips Lighting Catalogue ułatwia porównanie specyfikacji technicznych różnych produktów w celu znalezienia idealnego rozwiązania oświetleniowego. Możesz utworzyć własną listę zakupów z ulubionymi produktami i udostępnić ją za pośrednictwem poczty e-mail. 

  Ekran porównania produktów aplikacji Tarifa

  Innowacje jutra 
  dostępne już dziś

   

  Prawdziwi profesjonaliści zawsze trzymają rękę na pulsie. Bądź na bieżąco ze wszystkimi innowacjami dotyczącymi technologii LED oraz informacjami na temat rozwoju nowych produktów.

  Ekran produktu aplikacji Tarifa

  Inne przydatne łącza

  Skontaktuj się z nami

   

  Masz pytania?
  Z chęcią na nie odpowiemy.


  Prawdziwi profesjonaliści, prawdziwa jakość

   

  Nie jesteś złotą rączką tylko prawdziwym profesjonalistą. Kimś, na kim można polegać, że wykona swoją pracę. Kimś, kto precyzyjnie planuje, szybko przystępuje do realizacji i efektywnie pracuje. Prawdziwi profesjonaliści mogą liczyć na Philips Lighting.