Sugestie

  Świet(l)ne pomysły
  dla Twojego biznesu

  Doradztwo

  Twój system oświetleniowy jest jak ważny członek Twojego zespołu. Dowiedz się, jak sobie radzi, dzięki usługom doradczym Philips Lighting Advisory. Nasi konsultanci przeanalizują skuteczność Twojego systemu, określą, gdzie można go jeszcze poprawić, oraz poinformują Cię, co możesz zyskać, decydując się na modernizację.

   

  Szukasz pomysłów na to, jak pozytywnie zmienić swoje otoczenie za pomocą światła? Od prostego oświetlenia dekoracyjnego po upiększanie miast — Philips podsunie Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

   

  Trzej ludzie biznesu omawiają jakieś zagadnienie

  Audyt Twojej energii

   

  Twój system oświetleniowy może Cię kosztować znacznie więcej, niż myślisz — i nie chodzi tylko o comiesięczne rachunki za elektryczność. Oferujemy wyceny ekspertów, które mają na celu wyliczenie poboru mocy przez Twój obecny system oświetleniowy, ile na niego wydajesz i ile szkodliwych substancji emituje.

   

  Następnie określamy potencjalne oszczędności, jakie niesie za sobą modernizacja, oraz to, w jaki sposób oświetlenie przyczyniłoby się do poprawy samopoczucia osób przebywających w budynku. Szczegółowy audyt wykaże też, jakiego nakładu pracy zmiany te będą wymagać.

   

  Zdobyte w ten sposób suche fakty i liczby pozwolą wybrać najlepszą opcję dla Twojego biznesu.

  Ludzie biznesu spoglądający na tablicę

  Urzeczywistnianie kreatywnych wizji 

   

  Oświetlenie nowej generacji potrafi zdziałać cuda dla biznesu — a maksymalizacja energooszczędności to tylko czubek góry lodowej. Kreatywne oświetlenie może wpłynąć na zwiększenie wydajności i przychodów, zamienić Twój budynek w charakterystyczny punkt na mapie miasta i wiele więcej.

   

  Philips jest gotów przemienić inspirujące pomysły w rzeczywistość.

  Ludzie biznesu przy stole omawiają projekt

  Od planu do jego realizacji 

   

  Ustalenie pożądanego rozwiązania oświetleniowego to dopiero część drogi. Następnie należy wybrać sposób realizacji przedsięwzięcia. Nasi konsultanci pomogą Ci przygotować plan dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb.

  Mężczyzna pracujący nad wystrojem swojego biura

  Dar przekonywania 

   

  Nasi konsultanci pomogą Ci przygotować jasny i przekonujący business plan, który uwydatnia wartość inwestycji. Dzięki niemu będziesz w stanie szczegółowo wyjaśnić korzyści wynikające z projektu oraz prace wymagane do jego dokończenia.  

   

  Być może zainteresuje Cię, że Philips może pomóc Ci w zarządzaniu i sfinansowaniu inwestycji. Dzięki Philips Project Services oraz Lighting Capital Services inwestycja od strony czasu, zaangażowania i przepływu gotówki może być minimalna — lub nawet zerowa.

   

  Przypadki

  Pytania?Sugestie?

   

  Skontaktuj się z nami chętnie poznamy Twoją opinię!

   

  Skontaktuj się z nami