Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Philips Showroom

  Twoje źródło inspiracji

  Nowe miejsce na mapie światła

  Showroom

  Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz pierwszy showroom z oświetleniem w Polsce. Zlokalizowany w Warszawie, na terenie Defabryki (Duchnicka 3), idealnie wpisuje się w postindustrialną przestrzeń, która inspiruje i eksponuje wzornictwo na najwyższym poziomie.

   

  Co ważne, Showroom Philips Lighting nie jest kolejnym salonem oświetleniowym, a miejscem, w którym możemy doświadczyć światła jako zjawiska.

  Obejrzyj relację z otwarcia:

  Otwarcie Philips Showroom

   

  - Historia firmy Philips Lighting jest spleciona z historią światła – powiedział podczas otwarcia Bogdan Rogala, prezes Philips Lighting. - Zaczęła się ona w 1879 roku, kiedy bracia Philips poznali Thomasa Edisona i zafascynowani jego wynalazkiem – lampą żarową - postanowili finansować dalsze badania odkrywcy. Dzisiaj, po niemal 140 latach od tej chwili, otwieramy showroom, w którym można zobaczyć to, co z tej wspólnej historii wyniknęło i jednocześnie podpatrzyć, jaki będzie jej ciąg dalszy.

  Światło to piękno

   

  Showroom Philips Lighting jest nie tylko pierwszym tego typu miejscem w Polsce, ale i jedyną taką przestrzenią marki w Europie. Inteligentne rozwiązania marki Philips, widowiskowe modele włoskiej pracowni Luceplan czy minimalistyczne projekty belgijskiego Modulara: w jednym miejscu zgromadzone zostały lampy nagrodzone i wyróżnione na najważniejszych konkursach w branży, takich, jak: iF DESIGN AWARD, Red Dot Awards czy Compasso d’Oro.

  showroom

  Światło to technologia
   

  Philips Lighting jest inicjatorem i motorem napędowym rewolucji LED, która nie tylko pozwoliła na oszczędności energetyczne, ale też “uwolniła” światło w procesie projektowania. Technologia LED zapewnia coraz większą swobodę projektantom. W Showroom Philips Lighting te nowoczesne rozwiązania widzimy na każdym kroku. Multimedialne panele Luminous Textile, modułowa struktura Synapse czy dosłownie – lampy bez żarówek (LED zintegrowany z oprawą).

   

  Światło to fenomen

   

  Żarówka tradycyjna czy dioda LED? Świetlówka czy może halogen? Jaka barwa światła, moc i natężenie? Wybór odpowiedniego oświetlenia nie jest łatwy. Idealnie byłoby móc “doświadczyć światła”, jeszcze przed instalacją w warunkach domowych. Właśnie dlatego w Showroomie znajduje się Lighting Aplication Center (LAC) – strefa, w której każdy może samodzielnie przetestować i dobrać optymalne parametry świetlne, a przy okazji sprawdzić możliwości Philips Hue.