Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Najnowsze wydarzenia VAP

  Kolejna sesja warsztatów Dynalite już za nami!

  W dniach 20-22 czerwca 2018 w naszym biurze Signify w Warszawie miały miejsce warsztaty Dynalite w ramach Programu Partnerskiego Signify. W spotkaniu wzięli udział Partnerzy VAP z całego CEE.

   

  Dzięki praktycznej formie warsztatów uczestnicy mieli świetną okazję do poszerzenia swoich umiejętności w zakresie programowania systemów oświetleniowych. Partnerzy otrzymali inspirację do rozwiązań, które mogą zastosować w przyszłych, kluczowych projektach.

   

  Kolejny raz szkolenie prowadził Ibrahim Ahmed, wykwalifikowany i doświadczony trener z Lighting University.

   

  vap dynalite training

  Hospitality & Residential

  vap dynalite training
  vap dynalite training
  vap dynalite training
  vap dynalite training

  W ramach wiosennego szkolenia aktualizującego Partnerzy VAP odwiedzili Wrocław.

   

  Tym razem szkolenie dedykowane było nowościom produktowym i rozwiązaniom oświetleniowym dla segmentu Residential & Hospitality.

   

  Ze względu na tematykę szkolenia zajęcia teoretyczne i praktyczne połączyliśmy z wizytą w DoubleTree by Hilton OVO Wroclaw.

  Philips Color Kinetics 200

   

  W tym roku nasi Partnerzy mieli wspaniałą okazję wziąć udział w dwudniowej sesji poświęconej Philips Color Kinetics. Uczestnicy spotkania poznali bliżej rozwiązanie dedykowane dla oświetlenia architektonicznego, teatralnego oraz akcentującego, wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

   

  Szkolenie w formie warsztatów prowadził Rob Jansen, trener z Lighting University, który zaprezentował nie tylko portfolio Philips Color Kinetics, ale również systemy sterowania i zarządzania dynamiczną iluminacją.

  vap dynalite training

  Szkolenie wprowadzające dla Partnerów VAP

  Spotkanie otwierające tegoroczny cykl szkoleń w ramach Programu Partnerskiego Signify.

   

  Podczas dwóch dni szkolenia Partnerzy VAP mieli okazję spotkać się w gronie naszych specjalistów, a także poznać najnowsze produkty oraz rozwiązania oświetleniowe dla głównych segmentów biznesowych.

   

  Finałem szkolenia była wizyta w Fabryce i Laboratorium Philips Lighting w Kętrzynie.

   

  vap dynalite training

  KONTROLUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ
  IX Kongres Modern Warehouse
   

  Nasz Partner INEGRO wziął udział w Kongresie Modern Warehouse 2018, największym wydarzeniu branży magazynowej i logistycznej w Polsce, prezentując system linii świetlnych LED Maxos Fusion i Pacyfic LED oraz oprogramowanie Envision Manager, umożliwiające zaawansowane zarządzanie systemem oświetleniowym. 
  The Power of Two Awards 2017

  Global Partner Summit 2018


  Tegoroczne spotkanie Global Partner Summit odbyło się w Amsterdamie. Udział w nim wzięło 20 uczestników, 12 partnerów Value Added Partner z CEE.

   

  Spotkanie było okazją do poszerzenia wiedzy, zapoznania się z systemami connected lighting Interact, a także inspirującej wymiany myśli i doświadczeń między partnerami z całego świata, menedżerami i zespołem kierowniczym Philips Lighting.

  The Power of Two Awards 2018


  W zorganizowanym w ramach spotkań Global Partner Summit konkursie The Power of Two Awards, wybrano i nagrodzono najlepsze projekty  oświetleniowe. Realizowane były one przez Value Added Partners Signify, dawniej Philips Lighting.

   

  Nominowanych zostało 38 projektów z całego świata, w tym 2 projekty oświetleniowe Partnerów Philips Lighting Poland:

  PROSTER Sp. z o.o.

  Magazyn – Browar Okocim
  proster

  Calenberg UAB

  Danske Bank - Wilno
  calenberg

  Zobacz galerię zdjęć z eventu