Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  ELEKTRO-KLIM

  elektro logo

  Poznaj ELEKTRO-KLIM


  Elektro-Klim to najszybciej rozwijająca się firma elektryczna w Wielkopolsce. W ciągu 15 lat zrealizowała ponad 150 różnych projektów. Dążąc do innowacyjności, Elektro-Klim wciąż pozostaje wierny swojej misji, a więc dostarczaniu optymalnych rozwiązań, dzięki którym Klienci firmy stają się bardziej konkurencyjni i mogą realizować biznesowe cele.

   

  Sukces Elektro-Klimu nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie zespołu ponad 150 specjalistów, idealnie łączącego młodość i doświadczenie, a także pielęgnowane od ponad 15 lat wartości. Odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac, brak kompromisów w kwestii doboru materiałów i załogi, utrzymywanie bliskich kontaktów z Klientami przez cały czas trwania zlecenia, umożliwiających szybką reakcję na każdą sytuację oraz nieustanne spoglądanie w przyszłość – to dzięki tym wartościom Elektro-Klim może utrzymywać najwyższy poziom świadczonych usług, nawet w tak dynamicznie rozwijającym się świecie. 

   

  Elektro-Klim specjalizuje się w wykonywaniu kompletnych instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia dla obiektów przemysłowych, hal magazynowych, budynków użyteczności publicznej oraz budynków mieszkalnych. Wśród Klientów Elektro-Klimu są takie firmy, jak: Panattoni Europe, Amazon, Thule Group, Obi, Leroy Merlin czy Vandermoortele. 

  Philips icon for certified added partners

  Poziom Programu Partnerskiego

   

  Value Added Partner

  Icon for Partner's specialization

  Specjalizuje się w

   

  automatyce, instalacjach elektrycznych i teletechnicznych

  Visit the website

  Strona Internetowa

  Dowiedz się więcej o Programie Partnerskim