Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  LUXMEDIA POLAND

  luxmedia

  Poznaj LUXMEDIA POLAND

   

  LUXMEDIA POLAND Sp. z o. o. jest firmą oświetleniową, która istnieje na rynku polskim od 2006 roku, zajmując się profesjonalnym i energooszczędnym oświetleniem.

  Doradzamy, projektujemy i sprzedajemy sprzęt oświetleniowy oraz nowoczesne rozwiązania oparte o diody LED - produkty marki PHILIPS.

   

  W LUXMEDIA POLAND Sp. z o. o. pracują wysokiej klasy specjaliści (inżynierowie o specjalności Technika Świetlna). Zespół posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w zakresie projektowania i doboru odpowiedniego oświetlenia. Wyróżnia nas wszechstronna znajomość rynku, elastyczność działania oraz indywidualne podejście do wymagań klienta. Doradzamy władzom polskich miast w doborze właściwego oświetlenia budynków urzędowych oraz ich iluminacji. Współpracujemy z wiodącymi pracowniami architektonicznymi i projektowymi, firmami wykonawczymi oraz najlepszymi producentami oświetlenia. Realizujemy projekty oświetlenia każdego typu. Jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie oświetleniowe do każdego wnętrza po oświetlenie zewnętrzne. Nasze propozycje iluminacji uzupełniamy o stosowne wizualizacje komputerowe. Umożliwia to ocenę estetyki proponowanego rozwiązania już na etapie projektu

  Philips icon for certified added partners

  Poziom Programu Partnerskiego

   

  Value Added Partner

  Icon for Partner's specialization

  Specjalizuje się w

   

  w iluminacji, oświetleniu obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej oraz w realizacji kompleksowych systemów sterowania oświetleniem.

  Visit the website

  Strona Internetowa

  Dowiedz się więcej o Programie Partnerskim