Więcej marek od

Sugestie

   Oświetlenie
   Philips dla biura i studia domowego

   Dlaczego warto wybrać oświetlenie biura domowego Philips?

    

   Twój dom może być dla Ciebie doskonałym miejscem pracy. W zaciszu biura domowego może być o wiele łatwiej skoncentrować się na trudnym projekcie, pisaniu szkolnych prac, a nawet na płaceniu rachunków. Pokażemy Ci, jak korzystać z naszych stylowych lamp biurkowych oraz oświetlenia stołu, aby stworzyć idealną atmosferę w domowym biurze. Możesz pracować spokojnie i wydajnie, a każde Twoje zadanie może okazać się o wiele lżejsze.

   Philips Hue Phoenix

   Lampa stołowa

    

   Lampa stołowa Philips Hue Phoenix zapewnia ściemniane ciepłe i zimne białe światło, aby dopasować się do codziennych czynności. Połącz ją za pośrednictwem mostka Hue (do kupienia osobno) z siecią Wi-Fi w domu, aby z łatwością regulować oświetlenie za pomocą urządzenia mobilnego.

   Logo LED
   Ikona zaznaczenia
   Cztery konfiguracje oświetlenia
   Ikona zaznaczenia
   Ciepłe i zimne białe światło
   Ikona zaznaczenia
   Tekstura 3D dla błyszczącego efektu

   Lampy stołowe i na biurko – zobacz jak oświetlić swoje biuro z lampami Philips

    

   Jeśli chodzi o oświetlenie biurka i stołu, należy wziąć pod uwagę mieszankę różnych źródeł światła. Lampa sufitowa spełni zapotrzebowanie na oświetlenie podstawowe w pomieszczeniu, co jest ważne dla zdrowia oczu i zapobiegania zmęczeniu. Oświetlenie pośrednie, takie jak lampy ścienne lub podłogowe, tworzy przytulną atmosferę, która jest niezbędna w dobrym miejscu pracy. Szczególnie istotne jest oświetlenie samego biurka. Możesz wybrać lampę z elastycznym ramieniem, które można regulować. Ważne jest, aby oświetlać cały obszar roboczy bez efektu olśnienia. Cieniom można zapobiec, umieszczając lampę biurkową naprzeciwko dominującej dłoni: praworęczni powinni umieścić lampkę po lewej stronie, a leworęczni po prawej. Nasze lampy biurkowe nie tylko oświetlają biuro domowe, ale też zdobią: wybieraj oświetlenie, aby podkreślać meble i swój indywidualny styl.

   Najlepsze oświetlenie Twojego biurka i stołu — wszystkie korzyści w skrócie

   5-letnia gwarancja
   Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
   Temperatura barwowa światła
   Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
   Energooszczędna lampa Philips
   Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
   LED: średnio 15 lat użytkowania
   Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

   Projekt oświetlenia biura domowego — wskazówki

   Lampa stołowa Philips — zatrzymana klatka wideo

   Biurkowe & stołowe oświetlenie firmy Philips: Stwórz idealne biuro w domu

   Ikona zaznaczenia
   Umieść lampę biurkową po przeciwnej stronie Twojej dominującej ręki, aby zredukować cienie podczas pisania i czytania.
   Ikona zaznaczenia
   Kolorowe światło lub światło nastrojowe może pomóc Ci skoncentrować się na pracy. Philips Hue pozwala stworzyć idealną atmosferę za pomocą ponad 16 milionów kolorów.
   Ikona zaznaczenia
   Ekran komputera powinien być chroniony przed promieniami światła dziennego i światła z lampki — pomoże to uniknąć rażącego światła podczas pracy z komputerem.
   Ikona zaznaczenia
   Upewnij się, że lampka biurkowa oświetla całą przestrzeń roboczą.
   Ikona zaznaczenia
   Do czytania i pisania zaleca się kombinację oświetlenia funkcjonalnego i ogólnego: na przykład ściemniane oświetlenie może zmniejszyć zmęczenie oczu. SceneSwitch oferuje 3 różne ustawienia oświetlenia i nie wymaga ściemniacza ani dodatkowej instalacji.
   Ikona zaznaczenia
   Obrazy, zdjęcia lub meble mogą być podkreślone lampami podłogowymi lub stołowymi. Niezależnie od tego, jak jasnego oświetlenia potrzebujesz, nasze ściemniane żarówki WarmGlow zawsze zapewniają przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze staje się światło.
   Philips Hue Phoenix
   Lampa stołowa