Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

  Miłe spędzanie czasu na zewnątrz

  Funkcjonalne i stylowe oświetlenie zewnętrzne nadaje ogrodowi blask o każdej porze dnia i nocy

  Oświetlenie do ogrodów i na balkony


  Im lepsze oświetlenie ogrodowe i lampy zewnętrzne, tym dłużej można miło spędzać czas na zewnątrz. Od przyjęć na zewnątrz po relaks z książką. W dużym ogrodzie czy na małym balkonie, właściwe światło zapewni nastrój do spędzenia czasu na świeżym powietrzu ze znajomymi i rodziną.
  ikona_oszczędzanie energii_na zewnątrz

  Łatwe w montażu


  Instalacja oświetlenia nie musi być trudna. Lampy ogrodowe Philips dają pewność, że dzięki naszym staraniom będzie to możliwie najprostsze. Lampy ogrodowe można zainstalować w zaledwie trzech prostych krokach. Potwierdza to wielu klientów. Osoby, które montowały nasze produkty, zwróciły uwagę na łatwość montażu*.


  (*Źródło: Test zastosowań domowych, Francja — 2015)

  ikona_z LED_na zewnątrz

  Wspaniała jakość światła


  Idealne zakończenie idealnego dnia: odpoczynek i odprężenie w delikatnym blasku relaksującego białego światła. Białe światło pomaga zrelaksować się wieczorem i jeszcze bardziej cieszyć się przebywaniem na zewnątrz. Nasze lampy zewnętrzne dają stałe, jednolite światło o ciepłej barwie białej i temperaturze barwowej 2700 K lub chłodne białe światło o temperaturze barwowej 4000 K. 
  ikona_wysoka jakość_na zewnątrz

  Stylizacja ogrodu przy użyciu światła


  Lampy ogrodowe pomogą płynnie zharmonizować aranżację zewnętrznych przestrzeni ze stylistyką wnętrza. Nasze lampy są projektowane w stylu współczesnym lub tradycyjnym, aby uzupełniać aranżację i oświetlać każdą scenerię. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz doskonałej konstrukcji nasze produkty dodają szyku stylistyce ogrodu.

  Wypróbuj swoje oświetlenie w wirtualnym ogrodzie!

  Stylistyka oświetlenia zewnętrznego — porady

  Oświetlenie pośrednie nada ogrodowi blask

  Oświetlenie pośrednie jest doskonałe do zapewnienia atmosfery, natomiast oświetlenie bezpośrednie jest bardziej funkcjonalne. Schowaj lampy za krzewami lub żywopłotem albo skieruj je na taras, aby jak najlepiej podkreślić scenerię. Zawsze unikaj kierowania jasnego światła bezpośrednio na linię wzroku gości, aby ich nie oślepić.

  Lampy ogrodowe LED tworzą bajkowy efekt

  W zależności od szerokości ogrodu potrzebne będą dodatkowe lampy ogrodowe. Wybierz lampy LED, ponieważ są one bardziej trwałe i wydajniejsze niż zwykłe żarówki. Nasze lampy ogrodowe zasilane solarnie czerpią energię ze słońca w ciągu dnia, dzięki czemu do późna w nocy można cieszyć się wspaniałym i nastrojowym oświetleniem! 

  Lampion Abelia Lantern firmy Philips można łatwo zabrać wszędzie ze sobą. Efekt światła świecy oraz silniejsze oświetlenie tworzą czarujący nastrój na balkonie i w ogrodzie.

  Gdzie umieścić oświetlenie zewnętrzne?

   

  Oświetlenie pośrednie nada ogrodowi blask.

   

  Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie, ważne jest prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia zewnętrznego z uwzględnieniem bezpieczeństwa i wygody. Miejsca, które zdecydowanie powinny być oświetlane nocą:

  • drzwi wejściowe
  • obszar przy garażu
  •  narożniki domu
  Abelia
  Czy udaje Ci się znaleźć klucze po ciemku?