Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

  Inteligentne oświetlenie

  Zwiększ jakość swojego życia, wymieniając tradycyjne oświetlenie na inteligentne.

  Czym jest inteligentne oświetlenie?

   

  Dzięki nowoczesnym technologiom możesz łatwiej i efektywniej zarządzać oświetleniem w swoim domu. Inteligentne żarówki można z łatwością wkręcić do istniejących opraw. Da się nimi sterować przy pomocy aplikacji mobilnej w telefonie, komend głosowych oraz ściennych kontrolerów. Synchronizacja oświetlenia z aktualnym nastrojem i różnego rodzaju aktywnościami jeszcze nigdy nie była tak prosta! Bez obaw, cały czas możesz też wykorzystywać swoje tradycyjne przełączniki. Warto jednak przekonać się do nowych możliwości sterowania światłem, bo dzięki nim jakość życia wyraźnie rośnie.

  Jak działa oświetlenie inteligentne?

  Zalety inteligentego oświetlenia

  Sterowanie przez aplikacje - ikonka

  Mobilne centrum zarządzania światłem

   

  Chcąc zgasić wszystkie światła w mieszkaniu, nie musisz już biegać od pokoju do pokoju. Dzięki naszej aplikacji wyłączysz je z dowolnego miejsca w domu, i to przy pomocy jednego przycisku!

  Harmonogramy zapalania się światła - ikonka

  Automatyzacja

   

  Twórz harmonogramy, aby zautomatyzować oświetlenie w domu. Lampy mogą włączać i wyłączać się o określonych godzinach nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

  Sterowanie głosowe - ikonka

  Sterowanie głosem

   

  Korzystając z urządzeń takich jak Google Home, możesz wydawać swoim żarówkom komendy głosowe, w odpowiedzi na które będą one się uruchamiać, wyłączać albo zmieniać kolor.

  Jaki rodzaj inteligentnego oświetlenia wybrać?

   

  Dobierz inteligentne produkty oświetleniowe dopasowane do Twoich potrzeb. Bez względu na to czy chcesz stworzyć prawdziwy smart home, czy dopiero zaczynasz przygodę z nowymi technologiami, pomożemy Ci dobrać odpowiednie inteligentne lampy czy żarówki.

  Światło, które kreuje doświadczenia

   

  Najlepsze personalizowane oświetlenie do jednego pokoju lub całego domu. Stwórz w mieszkaniu niesamowitą atmosferę, budź się wraz ze światłem poranka i podkręć jakość domowej rozrywki.

  Intuicyjne, łatwe w użyciu inteligentne oświetlenie

   


  Przełącz się na oświetlenie smart - stwórz idealny nastrój, ustawiaj automatyczne harmonogramy i korzystaj z innych funkcji smart.