Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

  Przekonaj się, jak wszechstronne są żarówki LED z możliwością przyciemniania

  Zadbaj o dobry nastrój w domu — z pomocą przyciemniacza lub bez

   

  Możliwość regulacji jasności światła pozwala stworzyć w domu idealny nastrój na każdą okazję. Także dobór odpowiedniego oświetlenia do poszczególnych pomieszczeń nie jest dzięki temu problemem. Poznaj więc naszą bogatą ofertę żarówek LED z możliwością przyciemniania. Od marki takiej jak Philips możesz oczekiwać wysokiej jakości światła i komfortu wizualnego. Wszystkie nasze żarówki LED (zarówno te z możliwością przyciemniania, jak i bez) spełniają kryteria EyeComfort. Zapewniają jednolite światło bez efektu migotania i brzęczenia po wkręceniu. Działają bez zarzutu nawet, gdy są przyciemnione do najniższego poziomu.

  Poznaj nasze trzy sposoby na przyciemnianie oświetlenia i wybierz najlepszy dla siebie

  Efekt WarmGlow, żarówki SceneSwitch i inteligentne oświetlenie

   

  Oświetlenie LED można ściemniać nawet bez regulatora przyciemniania. Oferujemy trzy różne rodzaje żarówek LED z możliwością regulacji jasności. Są to: standardowe żarówki przyciemniane za pomocą regulatora, żarówki SceneSwitch, które można przyciemniać za pomocą istniejącego przełącznika, oraz żarówki inteligentne (Smart Lighting), które przyciemnia się za pomocą aplikacji. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie żarówki LED da się przyciemniać. Przy zakupie należy więc dokładnie przyjrzeć się informacjom na opakowaniu, aby upewnić się, że dana żarówka zaspokaja nasze potrzeby.

  Zadowoleni ludzie, siedzący w ciepłym blasku przyciemnionej żarówki w salonie

  WarmGlow

  Żarówki te przyciemnia się za pomocą kompatybilnego regulatora przyciemniania. Są one dostępne w dwóch wersjach. Pierwsza to standardowe żarówki LED z możliwością przyciemniania, druga — przyciemniane żarówki LED z efektem WarmGlow, czyli ciepłej poświaty. Dokładnie przyjrzyj się opakowaniu, aby mieć pewność, że kupujesz żarówkę odpowiednią do swoich potrzeb.
  Fotografia ilustrująca trzy różne ustawienia żarówki Philips SceneSwitch LED

  SceneSwitch

  Nie masz w mieszkaniu przyciemniacza? To nie problem. Żarówki SceneSwitch współpracują ze zwykłymi przełącznikami światła. Włączając i wyłączając światło, można przełączać żarówkę pomiędzy trzema różnymi ustawieniami jasności — do wyboru masz: łagodne białe, dzienne i ciepłe, wieczorne światło.
  Kobieta sterująca światłem w salonie za pomocą smartfona

  Inteligentne oświetlenie

  Inteligentne żarówki LED umożliwiają przyciemnianie światła i nie tylko! Jasnością oświetlenia można sterować za pomocą aplikacji, któregoś z dostępnych asystentów głosowych lub tradycyjnego przełącznika światła.

  Kompatybilność z przyciemniaczami

  Wykorzystaj maksymalnie możliwości żarówek LED z możliwością przyciemniania, parując je z kompatybilnymi przyciemniaczami i układami sterowania. Nie widzisz swojego przyciemniacza na liście? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Uzyskaj pomoc.
  Ikona kompatybilności w zakresie ściemniania

  Dowiedz się więcej na temat oświetlenia

  Oświetlenie LED

   

  Wymień dotychczasowe żarówki na wysokiej jakości energooszczędne, wydajne oświetlenie LED.

  Oświetlenie LED - często zadawane pytania

   

  Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące oświetlenia LED.

  Filmy instruktażowe

   

  Nasze filmy instruktażowe to kopalnia wiedzy. Dowiesz się dzięki nim, jak dobierać moc, jasność czy temperaturę barwową oświetlenia LED.