Wskazówki

  Lampy sufitowe

  Lampa sufitowa Ozziet 18 W

  2700 K, Biały, Ściemnialna 8719514431904 Znajdź podobne produkty
  • Jedna oprawa. Dwa strefy światła. Trzy ustawienia.

   8719514431904

   Lampy sufitowe

   Lampa sufitowa Ozziet 18 W

   8719514431904 Znajdź podobne produkty

   Ta elegancka, smukła, lampa w kolorze białym pasuje do każdego sufitu. Czyste, okrągłe linie oprawy głównej są podkreślone liniowym światłem krawędziowym. Oba źródła światła uzupełniają się, tworząc 3 unikalne ustawienia o temperaturze barwowej chłodnej bieli 2700K, co daje piękny, równomierny efekt świetlny. Lampa jest dostępna w 3 rozmiarach, dlatego idealnie pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Lampa jest także wyposażona w przydatną funkcję pamięci, która zapamiętuje ostatnie ustawienie. Lampa sufitowa Ozziet równie pięknie prezentuje się, gdy jest zgaszona, jak i po włączeniu światła. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Jedna oprawa. Dwa strefy światła. Trzy ustawienia.

  Funkcja zapamiętująca ostatnie ustawienie.

  • Doskonałe światło do relaksu i podejmowania gości

   Salon jest sercem każdego domu – to miejsce przeznaczone do rodzinnych spotkań, odpoczynku i podejmowania gości. Oświetlenie w salonie i w sypialni powinno dawać dużą swobodę i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników, dzięki czemu będzie mogło sprostać ich wymaganiom w ciągu całego dnia. Przemyślane rozmieszczenie różnych typów oświetlenia i umiejętna zabawa światłem mogą nie tylko pomóc w stworzeniu wrażenia ciepła i otwartości, ale też sprawić, że pomieszczenie wyda się bardziej przestronne.

  • Zapamiętaj swój ulubiony tryb, aby móc go później łatwo wybrać

   Niezależnie od tego, czy wolisz ciepłe odcienie oświetlenia na przytulne wieczory, czy jasne, białe światło ułatwiające skupienie, system pozwala zapamiętać ulubione tryby i ułatwia ich wybieranie.

  • Łatwa instalacja

   Nigdy więcej problemów z instalacją. Wystarczy zawiesić oprawę oświetleniową na ścianie lub suficie i gotowe.

  • Wyjątkowo płaska konstrukcja

   Wąska obudowa, wpuszczana w powierzchnię, idealnie nadaje się do niskich pomieszczeń.

  • Podwójna strefa światła

   Zmiana nastroju w pomieszczeniu nigdy nie była tak prosta. Biała lampa sufitowa LED SceneSwitch z podwójną strefą światła marki Philips ułatwia tworzenie scen świetlnych w pomieszczeniach za pomocą trzech niepowtarzalnych ustawień. Połączenie oświetlenia głównego i lampy krawędziowej zapewnia idealne światło podczas spotkań, gdy chcesz się skupić i lub odpocząć. Produkt nie wymaga ściemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji. Wystarczy jedynie istniejący włącznik światła.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach