Wskazówki

  Oświetlenie LED Smart

  Bursztynowa żarówka z widocznym spiralnym żarnikiem 7 W (odp. 50 W) ST64 E27

  Regulowany odcień białego światła, Szyba, Po prostu wkręć i korzystaj, Sterowanie za pomocą aplikacji WiZ lub głosu 8719514372269 Znajdź podobne produkty
  • Możliwość regulacji temperatury barwowej bieli

   8719514372269
   Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

   Oświetlenie LED Smart

   Bursztynowa żarówka z widocznym spiralnym żarnikiem 7 W (odp. 50 W) ST64 E27

   8719514372269 Znajdź podobne produkty

   Żarówka Philips LED WiZ w stylu Edisona z bursztynową poświatą i widocznym spiralnym żarnikiem może świecić ciepłym lub chłodnym światłem białym i pozwoli nadać każdemu pomieszczeniu charakter vintage. Możesz nią sterować za pomocą aplikacji WiZ lub głosem w istniejącej sieci Wi-Fi. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Możliwość regulacji temperatury barwowej bieli

  Łatwa w obsłudze, inteligentna żarówka w stylu retro

  • Po prostu podłącz i korzystaj. Współpracuje z istniejącą siecią Wi-Fi.

   WiZ współpracuje z istniejącym routerem Wi-Fi i nie wymaga dodatkowej bramy. Wystarczy podłączyć nową lampę, pobrać aplikację WiZ i gotowe!

  • Steruj z dowolnego miejsca za pomocą smartfonu.

   Światłami WiZ można sterować z dowolnego miejsca za pomocą smartfonu. Jeśli wychodząc z domu, zapomnisz zgasić światła, nie musisz się martwić. Aplikacja WiZ jest dostępna na telefony z systemami iOS i Android.

  • Inteligentne przyciemnianie ze pomocą aplikacji, głosu lub ściemniacza

   Możesz ściemniać światła do odpowiedniego poziomu za pomocą smartfonu, pilota WiZmote lub głosu. Nie musisz instalować drogiego ściemniacza.

  • Regulacja barwy światła (od zimnej do ciepłej bieli) i programowane tryby

   Wybieraj spośród wielu odcieni światła białego, od energetyzującego i zimnego po ciepłe i przytulne, lub po prostu wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Koncentracja czy Relaks, aby wytworzyć w pomieszczeniu pożądany nastrój.

  • Zautomatyzuj oświetlenie za pomocą harmonogramów

   Zautomatyzuj oświetlenie w swoim domu, by dostosować je do swojej codziennej lub tygodniowej rutyny. Zaplanuj włączanie światła przed przyjściem do domu i wyłączanie go, gdy jest niepotrzebne.

  • Monitorowanie zużycia energii

   Aplikacja WiZ monitoruje pobór energii przez Twoje oświetlenie. Przejrzyj raport dzienny lub tygodniowy i mądrze zarządzaj światłami, by zoptymalizować zużycie prądu w domu.

  • Dostosuj aranżacje za pomocą trybów dynamicznego oświetlenia.

   Łącz różne tryby świateł białych i kolorowych, tworząc idealne oświetlenie na każdą chwilę dnia. Możesz zapisać te ustawienia i uruchamiać je w dowolnym momencie za pomocą aplikacji, pilota WiZmote lub głosu.

  • Sterowanie głosowe za pomocą Asystenta Google, Alexa lub skrótów Siri.

   Steruj oświetleniem za pomocą głosu przy użyciu Asystenta Google, Amazon Alexa i skrótów Siri. Używaj prostych poleceń głosowych, aby włączać i wyłączać światła, rozjaśniać lub przyciemniać, zmieniać kolor i tworzyć własne aranżacje świetlne.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach