Wskazówki

  Reflektory punktowe sufitowe i ścienne

  Sufitowy/ścienny reflektor punktowy Box 2 x

  2200–2700 K, Czarny, Z możliwością przyciemniania;WarmGlow, Najwyższej jakości materiały 5049230P0 Znajdź podobne produkty
  • Im większe przyciemnienie, tym cieplejsze oświetlenie

   50492/30/P0

   Reflektory punktowe sufitowe i ścienne

   Sufitowy/ścienny reflektor punktowy Box 2 x

   50492/30/P0 Znajdź podobne produkty

   Zmień swoją atmosferę w pokoju, aby dopasować ją do tego, co robisz. Dzięki punktom LED firmy Philips WarmGlow można płynnie przyciemnić do odpowiedniego poziomu oświetlenia – od jasnego światła funkcjonalnego do przytulnego, ciepłego blasku. Im bardziej przyciemnisz, tym cieplejsze jest światło. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Im większe przyciemnienie, tym cieplejsze oświetlenie

  Działa z większością ściemniaczy LED

  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu

   Łatwo zauważyć, jak silne światło może męczyć oczy. Zbyt jasne powoduje powstawanie odblasków. Zbyt łagodne powoduje migotanie. Teraz możesz delikatnie rozjaśnić swój świat diodami LED zaprojektowanymi tak, aby były delikatne dla oczu i tworzyły idealną atmosferę w Twoim domu.

  • Zmień nastrój, regulując przyciemniacz

   Zmień nastrój w pokoju, dostosowując go do potrzeb. Reflektory punktowe LED Philips WarmGlow pozwalają stworzyć wyjątkowy nastrój poprzez regulację ściemniacza. Płynnie przechodź od funkcjonalnego, jasnego światła 2700 K do przytulnego, ciepłego światła 2200 K, aby uzyskać kameralną atmosferę.

  • Duża moc strumienia świetlnego – 1000 lumenów

   Dom rozświetlony wysokiej jakości światłem

  • Zintegrowane światło LED

   Zintegrowane wysokiej jakości światło LED, które zapewnia optymalny strumień świetlny.

  • 5-letnia gwarancja, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa

   Wszystkie nasze lampy punktowe są opracowane z myślą o trwałości. Posiadają one pełną 5-letnią gwarancję na kompletny produkt, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się trwałym, wysokiej jakości oświetleniem.

  • Trwałość lampy to nawet 30 lat użytkowania

   Diody LED świecą dłużej, pozwalając uniknąć kłopotów z częstą wymianą źródła światła. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości odpadów, ale również na długoterminowe oszczędności.

  • Wybierz wysokiej jakości oświetlenie LED i oszczędzaj energię

   Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem o tej samej mocy. Kupując lampę lub żarówkę LED Philips od razu oszczędzasz. W przypadku każdego źródła światła, które zamienisz na oświetlenie LED, odczujesz natychmiastową oszczędność na rachunku za energię.

  • Natychmiastowa jasność po włączeniu

   Wybierz oświetlenie punktowe Philips LED i zapomnij o czekaniu. Zapewniają one pełny poziom jasności natychmiast po włączeniu. Ich naturalne ciepłe białe światło natychmiast tworzy przytulną, przyjazną atmosferę.

  • Wiązka światła doskonała do oświetlenia punktowego

   Szeroki kąt wiązki światła (40 stopni) nadaje się zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Idealnie sprawdza się w kuchni, wyspie kuchennej, salonie i jadalni.

  • Możliwość regulacji głowicy reflektora gwarantująca maksymalną elastyczność

   Ruchoma głowica reflektora jest zaprojektowana tak, aby skierować światło tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

  • Trwały materiał wysokiej jakości

   Najlepsze materiały oraz doskonałe wykończenie gwarantują niezwykłą trwałość, dzięki czemu oświetlenie punktowe będzie wzbogacać i rozjaśniać wystrój Twojego domu przez długie lata.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach