Wskazówki

  Wentylatory sufitowe z oświetleniem

  Wentylator sufitowy Atlas 28+35 W

  2700/5500/4000 K, Nikiel, Zdalne sterowanie 8720169279148 Znajdź podobne produkty
  • Jedna oprawa. Twój przełącznik. Trzy ustawienia oświetlenia.

   8720169279148

   Wentylatory sufitowe z oświetleniem

   Wentylator sufitowy Atlas 28+35 W

   8720169279148 Znajdź podobne produkty

   Chowane wentylatory sufitowe z oświetleniem LED firmy Philips z pilotem zdalnego sterowania zapewniają indywidualnie dostosowywane oświetlenie i komfortowy nawiew. Dzięki przezroczystym łopatkom, które chowają się, gdy nie są używane, oraz trzem ustawieniom przełącznika SceneSwitch ta oprawa oświetleniowa pozwala wytworzyć idealną atmosferę w każdej przestrzeni. Zobacz wszystkie korzyści

  Filmy

  [trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Jedna oprawa. Twój przełącznik. Trzy ustawienia oświetlenia.

  • Chowany wentylator sufitowy z przezroczystymi łopatkami

   Zapomnij o wirujących cieniach na suficie: ten wentylator ma składane przezroczyste łopatki, które można złożyć, aby nie rzucały się w oczy, gdy nie są używane.

  • Łatwość instalacji i bezpieczne użytkowanie

   Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa i jest wyposażony w śruby zabezpieczające przed upadkiem. Jest solidnie skonstruowany i ma też inne ważne zabezpieczenia.

  • Duża wydajność i niezawodność

   Chowany wentylator sufitowy LED firmy Philips został zaprojektowany, aby zapewnić wydajną cyrkulację powietrza i niezawodność przez długi czas. Można używać go samodzielnie lub z klimatyzacją, aby przyspieszyć chłodzenie.

  • Korzystaj przez cały rok

   Tryby letni i zimowy pozwalają zapewnić najlepszą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu przez cały rok.

  • Ciesz się przyjemnym powiewem

   Wpuść do swoich pomieszczeń morską bryzę dzięki funkcji Natural Breeze, która oferuje dynamiczne ustawienia prędkości wentylatora.

  • Wygodne timery

   Wybierz jeden z dwóch różnych timerów, które wyłączają światło po określonym czasie — i ustaw je za pomocą pilota do sterowania światłem.

  • Jasna i komfortowa lampa sufitowa

   Wentylator sufitowy z oświetleniem LED firmy Philips zapewnia mocne, jasne, a jednocześnie komfortowe światło w domu, którym można sterować za pomocą dołączonego pilota lub przełącznika ściennego.

  • Cichszy silnik

   Wentylator sufitowy z oświetleniem LED firmy Philips jest wyposażony w cichy silnik, który zapewnia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu bez hałasu.

  Pokaż wszystkie dane techniczne