Sugestie

   Oświetlenie
   łazienkowe Philips

   Dlaczego warto wybrać oświetlenie łazienki Philips?


   Zależnie od pory dnia, Twoja łazienka staje się zupełnie innym pomieszczeniem. Rano jest to miejsce, gdzie jak najszybciej chcesz się przygotować do szkoły lub pracy. Wieczorem zmienia się w przyjemną oazę, w której można odpocząć w relaksującej kąpieli, czytając książkę. Mamy najlepsze pomysły na oświetlenie łazienki tak, aby rozświetlić każdą Twoją chwilę. Od jasnych lamp sufitowych i reflektorów przez oświetlenie luster po zmieniające kolorystykę oświetlenie nastrojowe do łazienki. Idealna gama pomysłów na oświetlenie łazienki, które pomogą Ci odświeżyć to pomieszczenie.

   Philips myBathroom Hotstone

   Światło ścienne

    

   Lampa ścienna Philips myBathroom Hotstone LED zapewnia doskonały poziom światła w łazience. Dzięki syntetycznemu dyfuzorowi i chromowanej podstawie lampa pokazuje właściwy odcień skóry, aby umożliwić nakładanie makijażu, golenie i inne czynności, a jednocześnie wyraźnie oświetla pomieszczenie.   

   Logo LED
   Ikona zaznaczenia
   Wysokiej jakości światło LED do łazienki
   Ikona zaznaczenia
   Ciepłe białe światło
   Ikona zaznaczenia
   Oszczędność energii

   Najbardziej popularne oświetlenie łazienki

    

   Oświetlenie łazienki powinno być dostosowywane do zmieniających się sytuacji w ciągu dnia. Instalując oświetlenie z możliwością ściemniania, możesz zdecydować, ile światła potrzebujesz do pewnych czynności. Światłami sufitowymi lub punktowymi można łatwo zapewnić ogólne oświetlenie, które jest konieczne, gdy chcesz się przygotować do wyjścia rano lub wyczyścić łazienkę. Dzięki zastosowaniu ściennych świateł można ustawić specjalne akcenty — co pomaga otworzyć przestrzeń w pomieszczeniu. Aby odtworzyć przytulną atmosferę z Twojego ulubionego SPA, warto wziąć pod uwagę oświetlenie nastrojowe, które zmienia kolor. Można je łatwo dostosować do projektu łazienki i nastroju. Istotną częścią każdej łazienki jest lustro. W związku z tym potrzebujesz odpowiedniego zestawu świateł do lustra łazienkowego, które powinno być oświetlone z góry i po bokach. Lampki przy lustrze powinny świecić na twarz, aby wyeliminować cienie.  

   Najlepsze oświetlenie do Twojej łazienki — wszystkie korzyści w skrócie

   5-letnia gwarancja
   Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
   Temperatura barwowa światła
   Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
   Energooszczędna lampa Philips
   Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
   LED: średnio 15 lat użytkowania
   Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

   Bezpieczne lampy łazienkowe — idealnie przystosowane do wilgotnego otoczenia


   W łazience to nieuniknione: energia elektryczna spotyka się z wodą, co może wydawać się problematyczną kombinacją. Lampy łazienkowe firmy Philips są przeznaczone do wilgotnych środowisk i dlatego są całkowicie bezpieczne w użyciu. Łazienki są podzielone na trzy strefy wilgotności; dlatego wszystkie nasze lampy łazienkowe mają klasę IP23, IP44 lub IP65. Im bliżej źródła wody jest światło, tym większe ryzyko zmoczenia i tym wyższy stopień ochrony IP będzie Ci potrzebny. Ta wartość wskazuje, w jakim stopniu lampa jest wodoodporna. Obowiązuje zasada: im większa liczba, tym lepsza ochrona. Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas ważne.

   Projekt oświetlenia łazienki — wskazówki

   Łazienka — zatrzymana klatka wideo

   Oświetlenie łazienkowe Philips: Stwórz swoje komfortowe miejsce.

   Ikona zaznaczenia
   Najlepszym sposobem oświetlenia lustra jest światło padające z góry i z obu stron. Lampki przy lustrze powinny świecić na twarz, aby wyeliminować cienie.
   Ikona zaznaczenia
   Przy goleniu lub nakładaniu makijażu najlepiej jest uzupełnić oświetlenie ogólne za pomocą oświetlenia zadaniowego.
   Ikona zaznaczenia
   W uzyskaniu odpowiedniego nastroju może pomóc ścienne źródło światła, które stanowi przyjemny akcent i otwiera przestrzeń pomieszczenia. Polecamy Philips Hue — za sprawą ponad 16 milionów kolorów pozwala przekształcić zwykłe codzienne oświetlenie w niezwykłe spektakle.
   Ikona zaznaczenia
   Prysznic to drugi obszar do oświetlenia zadaniowego. Umieść dwa wbudowane reflektory z IP65 nad prysznicem i obok wanny.
   Ikona zaznaczenia
   Instalacja przełączników ściemniania w łazience daje Ci pełną kontrolę nad ilością światła, którego potrzebujesz w danym momencie. Z naszymi produktami SceneSwitch możesz ustawić 3 rodzaje kompozycji od jasnego światła dziennego do przytulnego blasku, bez potrzeby instalowania nowego włącznika.
   Ikona zaznaczenia
   Stwórz idealne Spa w Twojej łazience za pomocą WarmGlow. Niezależnie od tego, jak bardzo mają świecić ściemniane żarówki, zawsze zapewniają idealny, przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze staje się światło.

   Poznaj więcej porad, jak oświetlić łazienkę

   Praktyczne oświetlenie łazienki LED-ami

    

   W łazience spędzamy codziennie dość dużo czasu. To miejsce kluczowe dla naszych przygotowań do pracy, miejsce, w którym rozpoczynamy dzień i które niebagatelnie wpływa na nasz nastrój przez cały dzień. Ważne więc, by było odpowiednio oświetlone. 

   Philips myBathroom Hotstone

   Światło ścienne