Więcej marek od

  Oświetlenie ogrodowe - Lampy Philips myGarden

  Witaj w domu!

  Witaj w domu. Oświetlenie zewnętrzne Philips stworzy prawdziwy letni dom w Twoim ogrodzie.


  Grille, imprezy ogrodowe i późne nocne pikniki. Dzięki Philips oświetlenie może przekształcić Twój ogród w idealne miejsce na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi, podczas ciepłych letnich wieczorów. Ciepłe białe światło naszego oświetlenia pozwoli Ci pozostać na patio i cieszyć się ogrodem także późnym wieczorem. Nasze energooszczędne lampy z czujnikami uruchomią się po powrocie do domu i zapewnią poczucie bezpieczeństwa.

  Czytaj więcejPokaż mniej
  Sprawdź ofertę oświetlenia zewnętrznego Philips u naszych partnerów, klikając na ich logo:

  Co wyróżnia lampy ogrodowe Philips myGarden?

  Najwyższa jakość oświetlenia ogrodowego – 5 lat gwarancji na LED

   

  Oświetlenie LED w lampach ogrodowych Philips zostało wyposażone w 5-letnią gwarancję dzięki zastosowaniu rygorystycznego procesu kontroli jakości.

  Łatwa instalacja

   

  Możesz zainstalować lampy Philips myGarden samodzielnie w trzech prostych krokach, które znajdziesz na instrukcji w opakowaniu.

  Lampy odpowiednie

  na każdą pogodę

   

  Nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnej, aluminium lub specjalnych materiałów syntetycznych, które są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Zastosowanie wysokiej jakości syntetyków zamiast szkła zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.

  Energooszczędność

   

  Oświetlenie ogrodowe LED gwarantuje nawet do 80% oszczędności w porównaniu z tradycyjnymi rodzajami oświetlenia. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, instalując lampy z czujnikiem ruchu, które  są w stanie odróżnić dzień od nocy oraz wykryć, gdy ktoś jest w pobliżu.

  Kinkiet zewnętrzny
  LED Drosera

  Kinkiet zewnętrzny LED Afterglow
    łatwy montaż
   Wbudowane źródło świata LED
    Ciepłe białe światło
  Trwałość do 30.000 godzin (30 lat)
    Wykonana z wysokiej jakości odlewanego aluminium

  Lampa stojąca
  Curassow

  Lampa stojąca LED Stratosphere
    łatwy montaż
   Wbudowane źródło świata LED
  Trwałość do 30.000 godzin (30 lat)
    Wykonana z wysokiej jakości odlewanego aluminium

  Kinkiet z czujnikiem
  ruchu LED Petronia

  Kinkiet z czujnikiem ruchu Bustan
    łatwy montaż
   Wbudowane źródło świata LED
    Z czujnikiem ruchu
  Trwałość do 30.000 godzin (30 lat)
    Wykonana z wysokiej jakości odlewanego aluminium

  Stwórz bajowy efekt w swoim ogrodzie lub na balkonie dzięki oświetleniu!


  Korzystaj w pełni z ciepłych wieczorów - spędzaj je w ogrodzie z przenośną lampą Abelia. Efekt świetlny oraz silniejsze oświetlenie tworzą czarujący nastrój na balkonie i w ogrodzie. Skorzystaj z wygody użytkowania - lampa ogrodowa Abelia jest przenośnia, dzięki czemu możesz oświetlić każdą wybraną przez siebie przestrzeń.

  Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych bezprzewodowa lampa jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i wyposażona we wbudowane porty USB do ładowania, co zapewnia dodatkową wygodę. W przypadku pełnego naładowania przenośnej lampy Abelia średni czas emisji światła wynosi 4 godziny, zależnie od wybranej intensywności. Przy minimalnej intensywności światła czas emisji wynosi do 2 dni.

  Polecane produkty

  Dowiedz się więcej o oświetleniu ogrodowym

  Odkryj jak oświetlić ogród

   

  Ogród jest miejscem wyjątkowym. Jeśli masz szczęście mieszkać we własnym domu i posiadasz ogród, dbaj o niego I pamiętaj o odpowiednim oświetleniu.
   

  Tajemniczy ogród nocą

   

  W ogrodzie - obok roślinnych aranżacji - jedną z głównych ról odgrywa światło. Naszą kolekcję lamp ogrodowych zaprojektowaliśmy z myślą o tych, którzy szukają ciekawych rozwiązań i dla tych, którzy marzą o ogrodzie idealnym. Zapraszamy na spacer!