Więcej marek od

Sugestie

   Lamy Philips idealne do oświetlenia ciemnych pomieszczeń domowych

   Dlaczego warto wybrać lampy Philips do oświetlenia ciemnych pomieszczeń domowych?

    

   W jaki sposób wykorzystujesz piwnicę? To pralnia lub schowek? Może rodzinny pokój rekreacyjny przeznaczony na hobby lub dla dzieci? Może to też być dodatkowy salon. Niezależnie od funkcji, bez naturalnego światła dziennego przy niskich sufitach i braku okien potrzebne są wyjątkowe pomysły oświetleniowe. Pomożemy przekształcić Twoją piwnicę w jasną przestrzeń z lampami sufitowymi, energooszczędnymi diodami LED i lampkami akcentującymi, które sprawią, że każdy poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

   Czujnik ruchu Philips Hue

   Akcesoria

   Dodaj czujnik ruchu do Twojego systemu Philips Hue, aby zapewnić sobie wygodę i spokój, a dodatkowo zaoszczędzić energię. Dzięki zasilaniu bezprzewodowemu i na baterie można go umieścić w dowolnym miejscu w domu. Łatwo go skonfigurować za pośrednictwem aplikacji Philips Hue.
   Ikona zaznaczenia
   Dodaj nawet 50 żarówek Philips Hue
   Ikona zaznaczenia
   Gdy zostanie wykryty ruch, czujnik włączy oświetlenie Hue
   Ikona zaznaczenia
   Bez przewodów, więc możesz umieścić go w dowolnym miejscu w domu
   Czujnik ruchu Philips Hue

   Funkcjonalne oświetlenie piwnic – Idealne do pralni i powierzchni magazynowych

    

   Piwnice to wielofunkcyjne pomieszczenia, które można wykorzystać jako pralnię czy schowek, dlatego ważne jest dobre oświetlenie. W celu zapewnienia wystarczającej ilości światła w ciemnej przestrzeni zazwyczaj zaleca się klasyczne lampy sufitowe. W piwnicach korzystne jest oświetlenie LED, które jest energooszczędne i zapewnia jasne światło konieczne podczas wykonywania prac domowych. Użyteczne może okazać się oświetlenie systemów przechowywania za pomocą opraw ściennych i przypinanych reflektorów, abyś zawsze łatwo było znaleźć to, czego szukasz. W pralni niezbędna jest instalacja opraw odpornych na wilgoć.

    

   Ważnymi cechami oświetlenia piwnic są:

    

   • Jasne oświetlenie dla bezpieczeństwa podczas pracy
   • Niezawodność
   • Wysoka energooszczędność
   • Oprawy odporne na wilgoć w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak pralnia

   Najlepsze oświetlenie do Twojego salonu — wszystkie korzyści w skrócie

   5-letnia gwarancja
   Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
   Temperatura barwowa światła
   Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
   Energooszczędna lampa Philips
   Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
   LED: średnio 15 lat użytkowania
   Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

   Przytulne oświetlenie ciemnych pomieszczeń — aby stworzyć wygodny salon w piwnicy

    

   Podczas przenoszenia salonu do piwnicy należy dobrze zaplanować oświetlenie. Ze względu na brak światła dziennego należy wprowadzić więcej światła w tym pomieszczeniu niż w pozostałej części domu. Oprócz lampy sufitowej, zapewniającej podstawową jasność pomieszczenia, zaleca się pracę z oświetleniem akcentującym, takim jak oprawy ścienne, lampy podłogowe i oprawy na zdjęciach, lustrach, czy półkach. Zwłaszcza jeśli takie pomieszczenie ma służyć jako salon lub pokój wypoczynkowy i do organizacji imprez. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji dla oświetlenia salonu, kliknij tutaj. Chcesz, aby Twoje dzieci miały własną przestrzeń w piwnicy? Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat oświetlenia pokoju dziecięcego.

   Projekt oświetlenia ciemnych pomieszczeń — wskazówki

   Piwnica Philips — zatrzymana klatka wideo

   Oświetlenie ciemnych pomieszczeń Philips: znajdź pasujące oświetlenie do Twojej piwnicy

   Ikona zaznaczenia
   Wybierz odporne na wilgoć oprawy w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak pralnia.
   Ikona zaznaczenia
   Stwórz idealne miejsce na imprezy w piwnicy za pomocą kolorowego oświetlenia Philips Hue.
   Ikona zaznaczenia
   Spiżarnie oraz pomieszczenia magazynowe powinny być oświetlone jasnymi reflektorami sufitowymi.
   Ikona zaznaczenia
   Ściemniane oświetlenie tworzy idealną atmosferę do salonu. Nasze żarówki WarmGlow zapewniają przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze jest światło.
   Ikona zaznaczenia
   Salony w piwnicy wymagają większej liczby źródeł światła, aby zrównoważyć brak światła dziennego. Przełącznik SceneSwitch oferuje 3 rodzaje kompozycji od jasnego światła dziennego do przytulnego blasku, bez potrzeby ściemniania.

   Czujnik ruchu Philips Hue

   Akcesoria

   Czujnik ruchu Philips Hue