Więcej marek od

Sugestie

   Oświetlenie
   kuchenne Philips 

   Dlaczego warto wybrać oświetlenie kuchenne Philips?

    

   Twoja kuchnia to centrum Twojego domu. To miejsce, w którym gotujecie razem, rozmawiacie i świętujecie. Jednak aby naprawdę je ożywić, potrzebujesz najlepszego oświetlenia kuchennego. Pokażemy Ci pomysły na oświetlenie kuchenne, które jest piękne i funkcjonalne, ale także ciepłe i zachęcające. Jest to połączenie oświetlenia ogólnego z oświetleniem akcentującym i oświetleniem stanowisk pracy, które pozwoli Ci jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w Twojej kuchni. Cokolwiek gotujesz w kuchni, pomożemy Ci wprawić się we właściwy nastrój.

   Philips Amaze Hue

   Lampy wiszące

    

   Dodaj do swojego systemu Philips Hue oprawy zwieszane Amaze do białego oświetlenia ambientowego Philips Hue i ciesz się naturalnym światłem, które Cię obudzi, doda energii, ułatwi koncentrację i relaks. Wyjątkowa oprawa zwieszana pasująca do każdego wnętrza.

   Logo LED
   Ikona zaznaczenia
   Wysokiej jakości światło LED
   Ikona zaznaczenia
   Od ciepłego światła białego po zimne jasne światło dzienne
   Ikona zaznaczenia
   Gwarantowane płynne bezprzewodowe ściemnianie
   Lampa Philips Amaze 4023331P7

   Pomysły na oświetlenie kuchenne

    

   Czy Twoja kuchnia ma już ładną lampę sufitową? To dobry początek, ponieważ lampy sufitowe zapewniają podstawowe oświetlenie ogólne. Jednak takie oświetlenie nie wystarcza, aby rozświetlić wszystkie kuchenne zakamarki. Polecamy lampy LED — wytwarzają łagodne białe światło, są ściemniane i energooszczędne. Podczas planowania oświetlenia należy wziąć pod uwagę następujące elementy, w zależności od wielkości kuchni:

   Najlepsze oświetlenie do Twojej kuchni — wszystkie korzyści w skrócie

   5-letnia gwarancja
   Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
   Temperatura barwowa światła
   Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
   Energooszczędna lampa Philips
   Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
   LED: średnio 15 lat użytkowania
   Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

   Oświetlaj swoją kuchnię lampami Philips


   Amatorzy kuchni wiedzą najlepiej: nie ma nic ważniejszego niż jasne światło podczas gotowania. Bardzo ważne jest, aby do gotowania wybrać oświetlenie równomierne i nieodblaskowe. Najlepsze do tej części kuchni jest światło w neutralnym kolorze białym.
    
   Jeżeli masz kuchnię połączoną z salonem, Twoja jadalnia powinna mieć jasną oprawę, ponieważ w miejscu tym zwykle coś się dzieje: czy to romantyczna kolacja dla dwojga, posiłek z przyjaciółmi czy też dzieci odrabiające prace domowe przy stole. Dlatego musisz dostosować oświetlenie kuchni do tego, co aktualnie robisz. Wisząca lampa nad stołem dająca ciepłe białe światło, które może być ściemnione, stanowi doskonały wybór, ponieważ światło takie można dostosować do indywidualnych potrzeb.
    
   Dekoracyjne światło kuchenne tworzy jeszcze cieplejszą i milszą atmosferę kuchni. Lampy LED zapewniają niesamowicie ciepłe białe oświetlenie oraz wyjątkowo długi czas pracy. Kolorowe światło również może przyczynić się do przyjaznej atmosfery. Wystarczy zmienić kolor w zależności od nastroju, aby poczuć się lepiej we własnej kuchni.

   Projekt oświetlenia kuchennego — wskazówki

   Porady dotyczące projektowania oświetlenia kuchennego Philips

   Zobacz, jak lampy Philips mogą oświetlić Twoją kuchnię

   Ikona zaznaczenia
   Oprawy funkcjonalne, które są niewidocznie instalowane pod spodem szafki, oświetlają blat roboczy w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas różnorodnych zajęć w kuchni.
   Ikona zaznaczenia
   Reflektory na szafkach oświetlają sufit i ściany, zapewniając brak cieni. Niezależnie od tego, jak jasnego światła potrzebujesz, nasze ściemniane żarówki WarmGlow zawsze zapewniają przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze staje się światło.
   Ikona zaznaczenia
   Reflektory zamontowane nad zlewem zapewniają funkcjonalne oświetlenie niezbędne w tym miejscu.
   Ikona zaznaczenia
   Niektóre obszary, takie jak wyspy lub blaty robocze, mogą być podkreślane przez światła świecące od sufitu — w ten sposób można tworzyć kontrasty i upiększyć oświetlenie kuchni. Aby uzyskać indywidualne oświetlenie, użyj Philips Hue i wybieraj z ponad 16 milionów kolorów.
   Ikona zaznaczenia
   Oprawy ściemniane pomogą utworzyć idealną atmosferę wokół stołu w każdej sytuacji. Dzięki SceneSwitch można wybrać jedno z 3 różnych ustawień oświetlenia — nie wymaga to ściemniacza ani dodatkowej instalacji.

   Poznaj więcej porad, jak oświetlić kuchnię

   Oświetlenie małej kuchni – o czym musisz pamiętać?

    

   Oświetlnie małej kuchni nie należy do łatwych zadań. Dowiedz się jak zrobić to najlepiej!

   Rozświetl serce swojego domu - poznaj sposoby na jasną kuchnię

    

   Jak urządzić kuchnię, aby była nie tylko w pełni praktyczna, ale też miła dla oka? Na początek postaw na odpowiednie oświetlenie LED do kuchni!

   Philips Amaze Hue

   Lampy wiszące

   Lampa Philips Amaze 4023331P7