Więcej marek od

Sugestie

   Oświetlenie
   sypialni Philips

   Dlaczego warto wybrać oświetlenie do sypialni Philips?

    

   Twoja sypialnia nie jest tylko miejscem do spania. To osobista kryjówka, gdzie możesz odpocząć, oglądając telewizję lub czytając książkę. Sanktuarium, które potrzebuje dobrze dobranego oświetlenia, aby stworzyć idealną atmosferę dla komfortu i dobrego samopoczucia. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę lamp sypialnianych, kinkietów oraz lampek nocnych, dzięki którym z łatwością zaprojektujesz przytulną sypialnię swoich marzeń z pięknymi akcentami świetlnymi.

   Philips InStyle

   Oprawa sufitowa

   Piękny kształt klosza sprawia, że ta elegancka lampa sufitowa z chromowanymi detalami stanowi stylowy element dekoracyjny pasujący do każdego pokoju, nie tylko sypialni. Sprytna konstrukcja ze szklanym dyfuzorem rozświetla górę i dół w celu zapewnienia przyjemnej atmosfery.
   Ikona zaznaczenia
   Wiele zastosowań i wykończeń dostosowanych do Twojego gustu
   Ikona zaznaczenia
   Regulacja intensywności światła przy użyciu ściemniacza
   Ikona zaznaczenia
   Oszczędność energii
   Lampa sufitowa InStyle Philips do sypialni

   Pomysły na oświetlenie sypialni

    

   Jedną z podstawowych zasad, o których musisz pamiętać, projektując oświetlenie sypialni, jest wybór łagodnego i ciepłego oświetlenia. Niezależnie od tego, czy wstajesz rano, gdy jest jeszcze ciemno na zewnątrz, czy w nocy do toalety, czy chcesz poczytać wieczorem, oślepiające światło sprawi, że będziesz czuć się nieswojo. Zalecamy ściemniane światło sufitowe, pozwalające dostosować poziom oświetlenia do Twoich potrzeb — poszukiwania zagubionej pary skarpet czy ścielenia łóżka.

   W zależności od preferencji wybierz lampy ścienne lub lampki nocne po każdej stronie łóżka, umożliwiające Twojemu partnerowi i Tobie czytanie lub pracę bez przeszkadzania sobie nawzajem. Niektóre lampy ścienne można regulować, na przykład tak, aby świeciły prosto na książkę. Polecamy tutaj oświetlenie LED, ponieważ emanuje ciepłym białym światłem, jednocześnie oszczędzając energię. W zależności od wielkości sypialni i znajdujących się w niej mebli możesz używać różnego oświetlenia, aby zaakcentować pewne miejsca i stworzyć przytulną atmosferę. Czy myślałeś już o oświetleniu wnętrza szafy? Dzięki temu można łatwo znaleźć potrzebne rzeczy, nawet we wczesnych godzinach porannych. Jeśli masz w sypialni fotel lub kanapę, możesz je podkreślić za pomocą lamp podłogowych lub stołowych. To samo odnosi się do obrazów, fotografii lub luster, które ozdabiają ściany: światła ścienne i oprawy klipsowe podkreślą Twoje osobiste dodatki. Projektując oświetlenie sypialni, należy wziąć pod uwagę następujące rodzaje oświetlenia:

    

   • Lampki nocne na szafce nocnej
   • Regulowane światła ścienne po każdej stronie łóżka
   • Lampa podłogowa obok fotela lub szafy
   • Oświetlenie wewnętrzne szafy
   • Warmglow LED Pojedyncze oświetlenie punktowe Star

    Warmglow LED

    Pojedyncze oświetlenie punktowe Star

    • Oświetlenie Warmglow z możliwością przyciemniania
    • Idealne do stworzenia nastroju
    • Światło LED przyjemne dla oczu
    • Łatwa instalacja dzięki ClickFix

   Najlepsze oświetlenie do Twojej sypialni — wszystkie korzyści w skrócie

   5-letnia gwarancja
   Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
   Temperatura barwowa światła
   Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
   Energooszczędna lampa Philips
   Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
   LED: średnio 15 lat użytkowania
   Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

   Projekt oświetlenia sypialni — wskazówki

   Sypialnia Philips — zatrzymana klatka wideo

   Oświetlenie sypialni od firmy Philips: Stwórz sypialnię swoich marzeń

   Ikona zaznaczenia
   Takie same lub podobne lampy ścienne bądź lampki nocne tworzą symetrię i podkreślają oświetlenie przy łóżku.
   Ikona zaznaczenia
   Kolorowe światło może być wykorzystywane do tworzenia różnej atmosfery. Polecamy Philips Hue — za sprawą ponad 16 milionów kolorów pozwala przekształcić zwykłe codzienne oświetlenie w niezwykłe spektakle.
   Ikona zaznaczenia
   Bardzo wygodnym rozwiązaniem ułatwiającym korzystanie z szafy jest oświetlenie jej wnętrza.
   Ikona zaznaczenia
   Obrazy, zdjęcia lub meble mogą być podkreślone lampami podłogowymi lub stołowymi. Niezależnie od tego, jak jasnego oświetlenia potrzebujesz, nasze ściemniane żarówki WarmGlow zawsze zapewniają przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze staje się światło.
   Ikona zaznaczenia
   Ściemniane oprawy i światła nastrojowe pomagają osiągnąć idealną atmosferę o każdej porze dnia. Dzięki SceneSwitch można wybrać jedno z 3 różnych ustawień oświetlenia — bez ściemniacza ani żadnej dodatkowej instalacji.

   Poznaj więcej porad, jak oświetlić sypialnie

   Oświetlenie sypialni – zapewnij sobie zasłużony wypoczynek!

    

   Sypialnia to pomieszczenie, które ma służyć przede wszystkim do relaksu i odpoczynku po całym dniu zajęć. Warto zadbać o odpowiedni nastrój i komfort. Składa się na niego nie tylko kolorystyka ścian i mebli, czy wygoda materaca, ale również oświetlenie sypialni.

   Philips InStyle

   Oprawa sufitowa

   Lampa sufitowa InStyle Philips do sypialni