Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Oświetlenie zewnętrzne

  Zobacz, co może zrobić oświetlenie zewnętrzne

  Film – Ożywianie ogrodu nocą
  Ożywianie ogrodu nocą

  Berlin

  Ożywianie ogrodu nocą

  Oświetlenie zewnętrzne

  Pierwsze ciepłe promienie wiosennego słońca wabią większość z nas do ogrodu. To naturalne – dni są coraz dłuższe, a kojące letnie wieczory zachęcają do pozostawania na dworze. Dobre oświetlenie zewnętrzne, które jest też energooszczędne, pomaga uczynić z ogrodu wspaniałe miejsce spotkań.

   

  Termin „oświetlenie zewnętrzne” nie do końca oddaje jakość i wygląd opraw oświetleniowych dostępnych w kolekcji Ecomoods Outdoor. Wspomnieć należy o zaletach związanych z niskim poborem energii. Ponadto nasze oświetlenie zewnętrzne jest wytwarzane przy użyciu trwałych materiałów o wysokiej jakości. Nie zapominamy też o nowoczesnym wyglądzie.

   

  Niezapomniane letnie wieczory w stylowym oświetleniu zewnętrznym

   

  Grillowanie, przyjęcia w ogrodzie, wieczorne pikniki itd. – dzięki oświetleniu zewnętrznemu Ecomoods ogród staje się najlepszym miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi w kojące letnie wieczory. Ciepły i biały blask oświetlenia pozwala na Ci na przebywanie na tarasie i cieszenie się ogrodem do późnych godzin wieczornych. A to wszystko w sposób przyjazny dla środowiska.

   

  Oświetlenie ogrodowe Ecomoods jest nie tylko stylowo i z gustem zaprojektowane, lecz także wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe, a ponadto przyjazne dla portfela. Energooszczędne oświetlenie pozwala zaoszczędzić do 80% energii więcej niż tradycyjne oświetlenie. Oferujemy szeroką gamę zewnętrznych opraw oświetleniowych, które pasują do każdego rodzaju ogrodu.

  Lampa obok tylnych drzwi lub nad tarasem zawsze się przydaje. Wystarczy dodać kilka świec, aby Twój taras był gotowy na długie i przyjemne letnie wieczory. Czy wieczorami chcesz korzystać także z reszty swojego ogrodu? Możesz oświetlić ścieżkę ogrodową lub ogród za pomocą pięknych punktowych reflektorów wpuszczanych w ziemię lub lamp stojących. Reflektory sprawią też, że sadzawka i klomb będą wyglądały fantastycznie.

   

  Potrzebujesz inspiracji, aby zaplanować oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe? Rzuć okiem na nasze praktyczne wskazówki dotyczące oświetlenia ogrodowego.

   

   

  Oświetlenie zewnętrzne

  Popularne produkty