Więcej marek od

Philips LED

Włącz światło komfortowe dla Twoich oczu

Dlaczego warto dbać o komfort oczu

 

Najwyższy czas pomyśleć o komforcie oczu. Sztuczne światło ekranów jest wszechobecne w naszym życiu. Wiele osób spędza ponad 6 godzin dziennie przed ekranami, czego najczęstszą konsekwencją jest zmęczenie oczu.

 

Według przeprowadzonego na światową skalę badania* ledowe źródła światła zapewniają odczuwalnie większy komfort oczu niż inne żarówki. Jednym z najważniejszych zmartwień rodziców, którzy wzięli udział w tym badaniu, jest wzrok ich dzieci. Dopiero na kolejnych miejscach wymieniali oni wyniki w szkole, poziom stresu czy kondycję fizyczną. W wielu krajach dbanie o wzrok jest istotne dla ponad 50% ludzi.

EyeComfort
Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort , aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach.

Dlaczego warto wybrać Philips LED

Eye comfort — komfortowe światło od światowego lidera w dziedzinie oświetlenia

Komfortowe światło 
od światowego lidera w dziedzinie oświetlenia

 

Słaba jakość oświetlenia może prowadzić do zmęczenia oczu. Dzięki Philips LED możesz mieć pewność, że oświetlenie w każdym pokoju jest przyjazne oczom. Nasze żarówki LED są przetestowane laboratoryjnie i dają światło, które nie obciąża oczu. Tego możesz oczekiwać od godnej zaufania marki.

Eye comfort — Światło przetestowane laboratoryjnie

Przetestowane laboratoryjnie

 

Nasi naukowcy włożyli wiele trudu, by stworzyć wiodące na światowym rynku żarówki LED, które są przetestowane laboratoryjnie i komfortowe dla oczu. Opracowali ścisłe „kryteria komfortu”. Gwarantują one, że każda żarówka LED spełnia standardy oświetleniowe wyznaczone w trosce o Twoje oczy.

Eye Comfort — Twoje oczy będą Ci wdzięczne

Twoje oczy będą Ci wdzięczne

 

Spędzamy coraz więcej czasu w pomieszczeniach, dlatego coraz ważniejsze staje się prawidłowe oświetlenie domu. Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego domu.

Wybierz

 

Żarówki Philips LED dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Zmiana na LED będzie więc dla Ciebie prosta. Oszczędzisz energię, ale przede wszystkim możesz wybrać komfortowe światło, które nie męczy oczu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
*  Badanie przeprowadzone przez OneVoice Connect Research w lipcu 2017 roku. W badaniu wzięło udział ponad 8000 dorosłych osób z 11 rynków. (Polska, Czechy, Szwecja, Chiny, Niemcy, Hiszpania, Francja, Indonezja, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Turcja)

Czy dbasz o swoje oczy?
My dbamy. Philips LED.


Wszystkie żarówki Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

 

Dowiedz się więcej

Zwiększ komfort oczu

Wskazówki dla Ciebie i Twojej rodziny

Spędzaj więcej czasu na zewnątrz
Naturalne światło wykazuje korzystne działanie na komfort oczu. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu i zachęcaj do tego swoje dzieci. 
Czytaj i ucz się w komfortowych warunkach
Żarówki Philips LED są przetestowane laboratoryjnie i komfortowe dla oczu. Możesz skupić się na czytaniu lub nauce bez ryzyka zmęczenia oczu.
Ogranicz czas przed ekranem
Telefony komórkowe, komputery, tablety i telewizory. Dla zbyt wielu z nas sztuczne światło ekranów jest wszechobecne w codziennym życiu. Jeśli Twoje dzieci spędzają zbyt dużo czasu przed ekranem, poleć im, aby dawały odpocząć oczom poprzez regularne zamykanie ich na 30 sekund.
Joga dla oczu
Istnieją proste ćwiczenia, działające jak joga dla oczu, które pomogą Ci ograniczyć zmęczenie i poprawić komfort oczu. Możesz wykonywać je w domu.