Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

   Wybierz mądrze
   dla swoich oczu

    


   Czy wiesz, że blisko połowa żarówek LED w Polsce 
   nie spełnia podstawowych norm?**

    

   Kup online

    

   * Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort , aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym  i pozostałych parametrach.

   ** Szczegóły w badaniu Pol-lighting, Program monitorowania jakości 2018-2019 (badanie źródeł światła LED)

   Tylko 28% osób wie, jak wybrać światło komfortowe dla wzroku. A Ty?

    

   Zobacz jak dbamy o to, by wszystkie nasze źródła światła spełniały odpowiednie normy i nie były szkodliwe dla oczu.

   Na rynku jest wiele źródeł LEDowych o zróżnicowanej cenie i parametrach. I chociaż różnica nie jest widoczna gołym okiem, to oszczędzanie na oświetleniu może mieć poważne konsekwencje dla naszego zdrowia. Jeśli kupujemy oświetlenie, które nie spełnia odpowiednich norm, możemy mieć problemy z koncentracją, mogą pojawić się bóle głowy i problemy z koncentracją. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj wideo!
   eyecomfort-video
   Czy wiesz jak dbać o swoje oczy? Sprawdź 7 punktów na które należy zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia. Zaufaj ekspertom! Wybieraj przetestowane oświetlenie.
   Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!
   Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!
   Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!
   Czy światło faktycznie ma taki duży wpływ na nasz wzrok? Przeczytaj nasz wywiad z lekarzem Piotrem Woźniakiem, okulistą

   Jak w świecie komputerów, smartfonów, tabletów i wielu innych ekranów zadbać o oczy? Skąd bierze się tzw. „zespół suchego oka”? Czy mrugania można się nauczyć? 

    

   Na te i inne pytania odpowiada Piotr Woźniak, lekarz okulista, który zdradza również za jakie nawyki nasze oczy będą nam wdzięczne.

    

   Czytaj więcej

   W pełni bezpieczne dla wzroku światło spełnia wymogi normy bezpieczeństwa fotobiologicznego. Jak to wygląda w praktyce pokaże Małgorzata Perz, inżynierka działu jakości Philips Lighting.

   Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego

   Obejrzyj wideo i poznaj światło, które nie miga się od norm bezpieczeństwa.

   Czego nie dostrzegamy (a powinniśmy) jako zagrożenia dla swojego wzroku.

   Badania przeprowadzone w różnych zakątkach świata wskazują na potrzebę większego uświadamiania ludziom czynników, które powinny grać główną rolę przy doborze światła. Ujawniają też jak niewielki procent osób jest świadomych wpływu bezpiecznego oświetlenia na swą jakość życia, komfort oraz zdrowie. A Ty, w której grupie Ty jesteś?

   Nasze żarówki testujemy w laboratorium Philips

    

    

   Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie I zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

   Jak ważny jest dla nas dobry wzrok?

   Badania pokazują, że wraz z wiekem wzrok staje się dla nas coraz ważniejszy. Poprawienie komfortu widzenia i jakości życia jest tak samo proste, jak wkręcenie nowej żarowki. Też tak uważasz?

   Najczęściej kupowane


    

   Dbamy o Twoje oczy. A teraz dajemy Ci coś więcej!

   Poznaj Philips SceneSwitch –
   żarówka 3w1
   Jedna żarówka. Trzy ustawienia światła.
   Działa z każdym włącznikiem.