Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

  Wybierz mądrze
  dla swoich oczu

   

  Czy wiesz, że blisko połowa żarówek LED w Polsce 
  nie spełnia podstawowych norm?**

   

  Kup online

   

  * Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort , aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym  i pozostałych parametrach.
  ** Szczegóły w badaniu Pol-lighting, Program monitorowania jakości 2018-2019 (badanie źródeł światła LED)

  Rodzice często martwią się o wzrok swoich dzieci, a Ty?

  Czy wiemy jak na dzieci działa sztuczne światło? Wg raportu Światowej Organizacji Zdrowia w 2050 roku co druga osoba będzie dotknięta krótkowzrocznością, a już teraz coraz więcej dzieci w wieku 6-7 lat jest krótkowzrocznych. Duży znaczenie w dbaniu o komfort oczu naszych pociech ma odpowiednie światło, szczególnie gdy większość dnia dzieci spędzają w szkolnych klasach ze sztucznym oświetleniem. Przeczytaj wywiad z dr n.med. Piotrem Wożniakiem i dowiedz się jaki wpływ na światło na rozwój wzroku dzieci i jak o nie zadbać.
  Badania o zasięgu globalnym rzuciły światło na to, jak dużą troskę o wzrok swych pociech wykazują rodzice na całym świecie. Ponad dwie trzecie z nich zdaje sobie sprawę z wpływu jakości oświetlenia na zdrowie oczu, a także znajduje bezpośredni związek między jego bezpieczeństwem fotobiologicznym a wynikami jakie dzieci osiągają w szkole. Podzielasz tę opinię?
  Wybierz mądrze dla swoich oczu

  Zastanawiasz się, jak dbać o wzrok dziecka? Może warto wymienić żarówki?


  Szacuje się, że co trzecie dziecko w wieku wczesnoszkolnym musi dziś nosić okulary korekcyjne. Czy można było temu zapobiec? Jak dbać o wzrok dziecka?

  Czytaj więcej

  Do zaczytania jeden krok!


  Odkrywanie świata książek to jedno z najwspanialszych doświadczeń w życiu. Warto wspierać czytelniczą pasję od najmłodszych lat i wspomóc ją bezpiecznym oświetleniem. Na co przy tym zwracać uwagę radzi znana i lubiana mama, blogerka Matko Jedyna!
   

  Czytaj więcej

  Bez cienia wątpliwości


  Wiedza o dobrym świetle wciąż tonie w ciemnościach. Warto naświetlić parametry, których trzymanie się na zakupach rozjaśni dzieciom zimę w bezpieczny sposób. Praktyczny poradnik po stoisku z oświetleniem stworzyła uwielbiana mama-gadżeciara z bloga Mamygadżety.pl.
   

  Czytaj więcej

  Najczęściej kupowane


   

  Dbamy o Twoje oczy. A teraz dajemy Ci coś więcej!

  Poznaj Philips SceneSwitch –
  żarówka 3w1
  Jedna żarówka. Trzy ustawienia światła.
  Działa z każdym włącznikiem.