Więcej marek od

   Wybierz mądrze
   dla swoich oczu

    

   Czy wiesz, że blisko połowa żarówek LED w Polsce 
   nie spełnia podstawowych norm?**

    

   Kup online

    

   * Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort , aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym  i pozostałych parametrach.
   ** Szczegóły w badaniu Pol-lighting, Program monitorowania jakości 2018-2019 (badanie źródeł światła LED)

   Rodzice często martwią się o wzrok swoich dzieci, a Ty?

   Czy wiemy jak na dzieci działa sztuczne światło? Jakie źródła świata wybierać i na co zwracać szczególną uwagę, opowiada Katarzyna Bosacka. To trzeba zobaczyć!

   Zobacz dlaczego to, że Philips testuje w laboratoriach wszystkie swoje produkty jest tak ważne dla Ciebie i Twojego zdrowia.

   Odtwórz video
   Wyniki nowych badań przeprowadzonych na całym świecie ujawniają, jak duży wpływ mają rodzice na wzrok dziecka. Poznaj inne ciekawostki związane z dbaniem o zdrowie naszych najmłodszych! 

   Zastanawiasz się, jak dbać o wzrok dziecka? Może warto wymienić żarówki?


   Szacuje się, że co trzecie dziecko w wieku wczesnoszkolnym musi dziś nosić okulary korekcyjne. Czy można było temu zapobiec? Jak dbać o wzrok dziecka?

   Czytaj więcej

   Do zaczytania jeden krok!


   Odkrywanie świata książek to jedno z najwspanialszych doświadczeń w życiu. Warto wspierać czytelniczą pasję od najmłodszych lat i wspomóc ją bezpiecznym oświetleniem. Na co przy tym zwracać uwagę radzi znana i lubiana mama, blogerka Matko Jedyna!
    

   Czytaj więcej

   Bez cienia wątpliwości


   Wiedza o dobrym świetle wciąż tonie w ciemnościach. Warto naświetlić parametry, których trzymanie się na zakupach rozjaśni dzieciom zimę w bezpieczny sposób. Praktyczny poradnik po stoisku z oświetleniem stworzyła uwielbiana mama-gadżeciara z bloga Mamygadżety.pl.
    

   Czytaj więcej

   Najczęściej kupowane


    

   Dbamy o Twoje oczy. A teraz dajemy Ci coś więcej!

   Poznaj Philips SceneSwitch –
   żarówka 3w1
   Jedna żarówka. Trzy ustawienia światła.
   Działa z każdym włącznikiem.