Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki  Najbardziej 

  energooszczędne

  źródło światła LED w historii naszych produktów

  Okres eksploatacji: 50 lat**

  Ty oszczędzasz pieniądze, my ograniczamy ilość odpadów


   

  **Trwałość na poziomie 50 000 godzin przy użytkowaniu przez 3 godziny dziennie

  Szukasz  najbardziej energooszczędnych źródeł światła LED? Znajdziesz je u nas. Marka Philips po raz pierwszy opracowała  źródła światła z serii Ultra-Energy Saving wykorzystujące nową technologię w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, ograniczenia odpadów materiałowych i obniżenia zużycia energii. Dzięki niesamowitej trwałości na poziomie 50 000 godzin nasze źródła światła działają ponad 3,5 raza dłużej niż zwykłe lampy LED — a przy tym zużywają trzy razy mniej energii niż one. To jest nasza odpowiedź na wymagania w zakresie ochrony środowiska i troski o planetę.
  grupy produktów
  1) Ta ikona została opracowana przez firmę Signify i służy do samocertyfikacji lamp Philips Ultra Efficient, które spełniają wymogi dotyczące najwyższej klasy energetycznej zgodnie z przepisami certyfikacyjnymi European Label.
  Oprawy oświetleniowe UltraEfficient
  WNĘTRZA

  WNĘTRZA

   

  Nasze nowe oprawy wewnętrzne UltraEfficient charakteryzują się niespotykaną dotąd trwałością, a przy tym pozwalają oszczędzić do 50% energii w porównaniu ze standardowymi  oprawami LED marki Philips. Nasza gama  opraw typu downlight Diamond Cut UltraEfficient do wbudowania zachwyca pięknym, wyrazistym i niezwykle estetycznym wyglądem, który idealnie  sprawdzi się w nowoczesnych domach. Każda oprawa typu downlight ma zintegrowany sterownik i klipsy ułatwiające instalację, oferuje dwie temperatury barwowe i nosi nasz znak towarowy sygnalizujący zastosowanie technologii EyeComfort. Wszystkie oprawy wewnętrzne UltraEfficient są objęte 5-letnią gwarancją.

  Wnętrza
  TERENY ZEWNĘTRZNE

  TERENY ZEWNĘTRZNE

   

  Nasza gama opraw zewnętrznych UltraEfficient zapewnia stopień ochrony IP44 świadczący o wysokiej odporności na wodę. Te wyjątkowo trwałe oprawy zewnętrzne działają 3,5 raza dłużej niż standardowe zewnętrzne oprawy LED marki Philips o trwałości do 50 000 godzin. Ze względu na długą trwałość na wszystkie oprawy zewnętrzne UltraEfficient udzielamy 5-letniej gwarancji. Nasza seria opraw zewnętrznych Philips UltraEfficient obejmuje zarówno kinkiety, jak i lampy o kształcie słupka. Oba warianty są wykonane z trwałego materiału i stworzone z myślą o pracy w każdych warunkach pogodowych.

  Panel Phillips LED | Philips oświetlenie
  SOLAR

  SOLAR


  Nasze oprawy UltraEfficient Solar zapewniają najwyższą efektywność energetyczną. Po pełnym naładowaniu oprawy te dają światło  co najmniej  100% dłużej niż standardowe oprawy solarne marki Philips. Każda oprawa solarna jest wyposażona w wymienną, ładowalną baterię słoneczną i oferuje bardzo łatwą, bezprzewodową instalację. Zintegrowany czujnik ruchu powoduje automatyczne włączanie w przypadku wykrycia ruchu, a także wyłączanie w godzinach dziennych.
  Solar
  miniatura filmu dotyczącego ultrawydajnego oświetlenia

  Świetny wygląd nawet po 50 000 godzinach?

   

  Nowe ultrawydajne źródła światła LED marki Philips będą zachwycać przez 50 000 godzin. Wyobraź sobie, ile żarówek możesz dzięki temu zaoszczędzić i jak korzystnie wpłynie to na naszą planetę oraz na naszą przyszłość. Zobacz, jak wygląda 50 000 godzin, w tym krótkim filmie. 

  miniatura filmu dotyczącego prawdziwej klasy

  Dostępny wariant ciepłego światła (3000 K)

  i chłodnego światła (4000 K)

  ikona energii

  Oszczędność energii na poziomie co najmniej 50%*

   

  Ultrawydajne źródła światła działają dłużej, dzięki czemu pozwalają uniknąć kłopotliwych wymian oświetlenia. Wpływa to na zmniejszenie ilości odpadów, a w dalszej perspektywie niesie ze sobą także oszczędność pieniędzy.

  ikona okresu eksploatacji

  3,5 x wyższa trwałość

   

  To ultrawydajne źródło światła LED może działać do 50 000 godzin. To odpowiednik 50 lat.**

  ikona oszczędzania pieniędzy

  Oszczędzaj pieniądze

   

  Ultrawydajne oświetlenie pozwala oszczędzić co najmniej 50% energii w stosunku do standardowego oświetlenia LED marki Philips. 

  ikona wydajności

  Ultrawydajna

   

  Nowa technologia obniża emisję dwutlenku węgla oraz zużycie energii, a przy tym pozwala zmniejszyć ilość odpadów materiałowych.

  * W porównaniu ze standardowymi źródłami światła LED marki Philips

  ** Trwałość na poziomie 50 000 godzin przy użytkowaniu przez 2,7 godziny dziennie.
   

  1) Ta ikona została opracowana przez firmę Signify i służy do samocertyfikacji lamp Philips Ultra Efficient, które spełniają wymogi dotyczące najwyższej klasy energetycznej zgodnie z przepisami certyfikacyjnymi European Label.

  Wejdź na nowy poziom efektywności

   

  W przeszłości, aby dać użytkownikom wyobrażenie o jasności tradycyjnej żarówki, polegaliśmy na mocy. W przypadku oświetlenia LED liczba watów nie mówi nam nic o jasności. Wybierając lampę LED, zamiast mocą w watach, lepiej kierować się strumieniem świetlnym. Strumień świetlny lampy mierzony jest w lumenach (lm) i jest wskazany na opakowaniu. W poniższej tabeli przedstawiamy porównanie poprzednich żarówek marki Philips — jak widać, lampa Ultra Efficient LED zapewnia najlepsze wartości.

  Lampa konwencjonalna

  Lampa konwencjonalna GLS

   

  40 W 

  10 lumenów/W

  410 lumenów 

  1000 godzin 

  strzałka
  Lampa LED GLS

  Lampa LED


  5,5 W

  85 lumenów/W 

  470 lumenów

  15 000 godzin 

  strzałka
  Ultrawydajna lampa LED Ultra Efficient

  Ultrawydajna lampa LED Ultra Efficient


  2,3 W

  210 lumenów/W

  485 lumenów

  50 000 godzin

  1) Ta ikona została opracowana przez firmę Signify i służy do samocertyfikacji lamp Philips Ultra Efficient, które spełniają wymogi dotyczące najwyższej klasy energetycznej zgodnie z przepisami certyfikacyjnymi European Label.

  Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED EyeComfort marki Philips?


  Słaba jakość światła może powodować zmęczenie oczu. To dlatego zaprojektowaliśmy oświetlenie LED marki Philips tak, aby nie wpływało niekorzystnie na wzrok. Żarówki ze znakiem towarowym lub ikoną EyeComfort spełniają nasze surowe kryteria dotyczące komfortu wizualnego. Mając tego świadomość, możesz zadbać o swoje oczy i swoje otoczenie.
  * Odwiedź stronę  www.philips.com/eyecomfort, aby poznać dane dotyczące migotania, efektu stroboskopowego oraz innych kryteriów i szczegółów produktu.

  eyecomfort

  Zrównoważony rozwój

   

  Będąc światowym liderem w dziedzinie oświetlenia, dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości, energooszczędne produkty, systemy i usługi oświetleniowe. Zrównoważony rozwój od zawsze jest dla nas priorytetem, a innowacyjność — kluczowym motorem napędzającym nasze dążenia do skupiania się na zrównoważonym rozwoju na każdym etapie cyklu życia naszych produktów. Od efektywności energetycznej i opakowań bez plastiku przez redukcję szkodliwych substancji aż po dążenie do stworzenia gospodarki o obiegu zamkniętym i zapewnienie ludziom lepszego życia — podejmujemy wszelkie inicjatywy, które są lepsze dla Ciebie i dla naszej planety.

   

  Zużycie energii jest często podstawowym czynnikiem decydującym o wpływie danego produktu na środowisko w całym jego cyklu życia. Poprawiając efektywność energetyczną produktu, możemy zmniejszyć ilość zużywanej przez niego energii, a tym samym zmniejszyć jego ślad węglowy. W przypadku lamp LED UltraEfficient, które zaprojektowano tak, aby zużywały co najmniej 50% mniej energii niż standardowe lampy LED marki Philips, jest to znaczący krok w kierunku oszczędności energii — a także duży ukłon w stronę natury.

  zrównoważony rozwój