Więcej marek od

Wybierz żarówkę
Dowiedz się, jak wybrać żarówkę dostosowaną
do Twoich potrzeb

Zawsze dokonasz właściwego wyboru 

 

Sprawdź nasze porady i dowiedz się, jaką żarówkę wybrać. Poznaj szeroką ofertę żarówek od Philips Lighting – znajdziesz u nas żarówki LED, świetlówki halogenowe i fluorescencyjne, przeznaczone do różnych zastosowań (w domu, biurze, sypialni i innych pomieszczeniach). Zapewniamy szerokie możliwości wyboru w asortymencie różnych kształtów, stylów i opraw. Niezależnie od tego, czy chcesz wykreować idealną atmosferę wokół siebie, dodać energii w miejscu pracy, poczuć magię kolorów, uzupełnić istniejący wystrój lub po prostu zaoszczędzić energię i zmniejszyć opłaty za światło, mamy coś dla Ciebie. Dzięki naszej prostej wyszukiwarce żarówek wybranie odpowiedniego rozwiązania nie będzie trudne. Z pewnością znajdziesz idealną żarówkę dla swoich potrzeb. 

Odkryj Philips Lighting

przyciemnienie

Poznaj oświetlenie LED firmy Philips

 

Poczuj domową atmosferę dzięki najnowszej technologii LED Philips. Włącz światło LED firmy Philips i poczuj się jak w domu. Żarówki LED dają piękne, ciepłe światło białe, a ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Żarówki LED gwarantują szybkie i duże oszczędności, a także zapewniają odpowiedni nastrój w Twoim domu.

salon

Wykorzystaj świetlówki kompaktowe  Philips i napełnij swój dom dodatkową energię

 

Kompaktowe świetlówki (CFL) Philips dają przyjemne, łagodne światło, które tworzy przyjazną atmosferę. Wyróżniają się wysoką wydajnością i energooszczędnością przy długim okresie użytkowania. Są najczęściej sprzedawanymi energooszczędnymi źródłami światła. Łączą energię świetlówki z wygodą i popularnością zwykłych żarówek.

przedpokój

Stwórz odpowiednią atmosferę za pomocą światła halogenowego 

 

Żarówki halogenowe w najszybszy i najprostszy sposób zastąpią klasyczne żarówki. Zobacz możliwości oświetleniowe żarówek halogenowych, które dają równie ciepłe i połyskujące światło jak klasyczne żarówki.

Wyszukiwarka żarówek

Poznaj nasze  inne produkty oświetleniowe

klasyka

Znajdź idealną lampę do wnętrza swojego domu

 

Ciesz się wyjątkowym wyglądem lamp Philips, polączonym z nowoczestną technologią LED. Wybierz lampę do konkretnego pomieszczenia w swoim domu lub dopasuj ją do stylu wnętrzna.

odcień-wyobraźnia

Poznaj nieograniczone możliwości Hue

 

Przekształć zwykłe codzienne oświetlenie w niesamowity spektakl. Poznaj nasz system inteligentnego oświetlenia Philips Hue – możesz bawić się kolorami oświetlenia w swoim domu, synchronizować światło z muzyką i oglądanymi filmami, a także dużo więcej! 

Statement

 

Tradycyjne żarówki przestały być wprowadzane na rynek UE w 2012 roku, a ich miejsce zajęły nowocześniejsze I bardziej energooszczędne źródła światła, głównie świetlówki kompaktowe i lampy LED. Oznacza to, że w kolejnych latach w gospodarstwach domowych zużyte świetlówki kompaktowe i lampy LED pojawiają się w znacznych ilościach. Celem Dyrektywy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym jest przyczynianie się do zrównoważonej produkcji i konsumpcji poprzez ograniczenie ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a ponadto poprzez ponowne użycie, recykling i inne formy odzysku takich odpadów.

 

Każde gospodarstwo domowe pełni ważną rolę w procesie zbiórki odpadów specjalnych, dzięki odpowiedniej segregacji tych odpadów.

 

Podobnie jak farby, baterie, termostaty czy elektryczne i elektroniczne urządzenia użytku domowego, świetlówki CFL i źródła światła LED należy usuwać w odpowiedni sposób.

 

Wszystkie świetlówki CFL i źródła światła LED są oznaczone znaczkiem przekreślonego kosza na śmieci co oznacza, że ich użytkownik powinien usuwać produkt osobno, inaczej niż zwykłe odpady, korzystając ze specjalnych pojemników. Nigdy nie wyrzucaj świetlówki lub lampy LED do ogólnego pojemnika na odpadki, ze względu na możliwość negatywnego oddziaływania na środowisko i ludzi. Zużyte świetlówki i lampy LED należy wyrzucić do specjalnie oznakowanych pojemników w sklepie lub oddać do punktu zbiórki odpadów sprzętu elektrycznego i elektronicznego w celu ich utylizacji – lista takich punktów powinna być dostępna na stronie internetowej każdej gminy.