Jesteś teraz w witrynie Philips lighting. Dostępna jest zlokalizowana wersja w Twoim języku.
Sugestie

  Poznaj światło halogenu

  Stwórz odpowiednią atmosferę za pomocą światła halogenowego

   

  Światło halogenowe jest rozpoznawane dzięki swojej jasności i efektowi światła naturalnego. Tworzy bogate kontrasty i oświetla przestrzeń czystym, jasnym światłem, a ponadto daje możliwość całkowitego przyciemnienia. Żarówki halogenowe Philips dostępne są w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Zostały zaprojektowane tak, aby pasować do szerokiej oferty opraw i spełniać różnego rodzaju zastosowanie.

  Zalety światła halogenowego

  jasne, czyste światło

  Jasne, czyste światło

  Uwydatnia rzeczywiste kolory przedmiotów
  Naturalna, ciepła atmosfera

  Naturalna, ciepła atmosfera

  Stwórz przytulną atmosferę w swoim domu, korzystając z klasycznego efektu światła znanego z tradycyjnych żarówek
  Możliwość całkowitego przyciemnienia

  Możliwość całkowitego przyciemnienia

  Możliwość pełnej regulacji jasności światła — od poziomu maksymalnego do całkowitego wyłączenia

  Żarówki halogenowe o kształcie tradycyjnej żarówki oraz świeczki będą stopniowo wycofywane ze sprzedaży od września 2018 r.

  Zgodnie z najnowszymi zaleceniami instytucji Unii Europejskiej w całej wspólnocie UE rozpoczął się proces stopniowego wycofywania ze sprzedaży niewydajnego, zużywającego dużo energii oświetlenia. Dlaczego? Ponieważ, porównując żarówki halogenowe z oświetleniem LED, halogeny zużywają pięć razy więcej energii i emitują znacznie więcej ciepła. Wszystko to ma negatywny wpływ na środowisko.

   

  Oznacza to, że żarówki halogenowe w kształcie tradycyjnej żarówki oraz świeczki nie mogą być już produkowane lub importowane w celu sprzedaży na terenie UE. (Wszelkie pozostałe zapasy magazynowe żarówek halogenowych w kształcie tradycyjnej żarówki i w świeczki mogą nadal sprzedawane po tym terminie, aż do wyczerpania stanów magazynowych) Istnieje jednak znakomita alternatywa: oświetlenie LED — zapewniające szereg korzyści oraz występujące w szerokiej ofercie kształtów i rozmiarów, pozwalających zastąpić wcześniej używane żarówki halogenowe.

   

  Sprawdź naszą broszurę, aby znaleźć rekomendowane zamienniki LED dla

  żarówek halogenowych w kształcie tradycyjnej żarówki i świeczki.

  żarówki halogenowe w kształcie tradycyjnej żarówki i świeczki

  Co to oznacza?

   

  Philips oferuje kompleksową gamę zamienników LED, którymi można zastąpić wycofane z użytku żarówki halogenowe mocy 230–240 V. Niektóre typy żarówek halogenowych, takie jak żarówki kapsułkowe, liniowe i reflektory o niskim napięciu, będą wciąż dostępne i sprzedawane na terenie UE.

  Philips oferuje kompleksową gamę zamienników, którymi można zastąpić wycofane z użytku żarówki halogenowe o kształcie tradycyjnej żarówki i świeczki
   Produkty halogenowe wycofane ze sprzedaży w UE
  przejdź na oświetlenie Philips LED

  Przejdź na oświetlenie Philips LED już teraz

   

  Zamiana żarówek halogenowych w kształcie tradycyjnej żarówki czy świeczki na źródła światła LED pozwoli Ci zaoszczędzić energię i pieniądze, bez uszczerbku na jakości oświetlenia w Twoim domu. Oświetlenie Philips LED wygląda i świeci tak jak żarówki halogenowe, ale zużywa o około 80% mniej energii. Czas zatem wypróbować Philips LED!

  Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED?

  przyjemne, białe światło

  Przyjemne, białe światło

  Stwórz przytulny nastrój dzięki oświetleniu LED
  energooszczędność oświetlenia LED

  Energooszczędność

  Zapewniają większą trwałość i zużywają około 80% mniej energii niż tradycyjne żarówki
  jakość światła

  Jakość światła

  Odkryj idealną jakość światła, które włącza się błyskawicznie — bez konieczności czekania na rozgrzanie
  oświetlenie LED z możliwością przyciemniania

  Możliwość przyciemniania

  Stwórz wyjątkową atmosferę dzięki oświetleniu LED z możliwością przyciemniania. Produkty Philips LED z możliwością przyciemniania rozpoznasz łatwo dzięki specjalnemu oznakowaniu na opakowaniu.

  Poznaj Philips LED


  Philips oferuje energooszczędne i ekonomiczne zamienniki LED do prawie wszystkich typów żarówek halogenowych o kształcie tradycyjnej żarówki i świeczki (nieliczny wyjątek stanowią niszowe wersje produktów). Ponadto większość żarówek LED o kształcie tradycyjnej żarówki czy świeczki jest dostępna zarówno w wersjach do przyciemniania, jak i tradycyjnych (bez możliwości przyciemniania).

   

  Wybierz odpowiednią żarówkę LED jako idealny zamiennik

  Poznaj Philips LED

  Włącz światło
  komfortowe dla Twoich oczu

   

  Żarówki Philips LED są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Dlatego jeszcze łatwiej będzie Ci zmienić oświetlenie na Philips LED. Oszczędzisz energię, ale przede wszystkim możesz wybrać komfortowe światło, które nie męczy oczu.

  Zaprojektowane z myślą o komforcie Twoich oczu. Odwiedź stronę www.philips.com/eyecomfor, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym oraz pozostałych parametrach istotnych dla komfortu oczu.