Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

  Oświetlenie Philips LED

   

  Popraw jakość swojego życia dzięki oświetleniu LED.

  Dobre oświetlenie to wysokiej jakości wydajne oświetlenie

   

  Wymień dotychczasowe żarówki na energooszczędne oświetlenie LED i przekonaj się, jak wiele wiąże się z tym korzyści. Żarówka LED może działać nawet przez 22 lata, podczas gdy te tradycyjne trzeba nieustannie wymieniać. Do tego oświetlenie LED zużywa nawet o 90% mniej energii niż standardowe żarówki. Żarówki Philips LED są również zdrowsze dla oczu, ponieważ spełniają surowe kryteria znaku towarowego EyeComfort*, dotyczące m.in. migotania, efektu stroboskopowego i olśnienia. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej na temat oświetlenia LED.

  * Dbamy o komfort Twoich oczu. Odwiedź stronę www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i kryteriach, jakie musi spełniać żarówka EyeComfort.

  Jak wybrać odpowiednie oświetlenie LED

  Ilustracja przedstawiająca zadowoloną parę siedzącą na kanapie w domu oświetlonym przez żarówki LED
  *Przy założeniu wymiany tradycyjnej żarówki na źródło Philips LED, koszcie energii elektrycznej 80 groszy/1kWh, średnim czasie świecenia 3h dziennie przez 365 dni. Do kalkulacji przyjęto roczne koszty zużycia energii elektrycznej dla żarówki o mocy 100W (tradycyjna żarówka) oraz 13W (źródło światła Philips LED) i koszt energii wg reprezentatywnych stawek w taryfie G11 w sierpniu 2022 r. (uwzględniających koszt dostarczenia prądu i zużywanej energii).
  Od czasu wynalezienia żarówki technologia oświetleniowa przebyła bardzo długą drogę. Żarówki LED pozwalają użytkownikom cieszyć się wysokiej jakości światłem, a przy tym zużywają znacznie mniej energii i oferują dłuższy czas użytkowania niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dowiedz się więcej o korzyściach oświetlenia LED, takich jak możliwość przyciemniania i regulacji temperatury barwowej, energooszczędność czy wysoki wskaźnik oddawania barw (CRI).

  Światło ciepłe czy chłodne?

  Kolory a światło

  Mity dotyczące LED

   

  Czy żarówki LED zapewniają wystarczająco dużo światła? Czy to prawda, że długo się nagrzewają? Poznaj popularne mity na temat oświetlenia LED i znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dowiedz się więcej o korzyściach technologii LED i poznaj przy okazji kilka zabawnych lecz nieprawdziwych przekonań na jej temat.

  Zobacz nasze kolekcje oświetlenia LED

  Dekoracyjne oświetlenie LED

   

  Dekoracyjne żarówki LED dostępne są w stylu retro lub nowoczesnym. Będą więc atrakcyjną ozdobą zarówno klasycznego, jak i minimalistycznego wnętrza.

  SceneSwitch LED

   

  Przyciemniaj światło bez żadnych dodatkowych urządzeń. Do przełączania się między trzema ustawieniami jasności żarówek SceneSwitch wystarczy tradycyjny przełącznik.

  Funkcjonalne oświetlenie LED

   

  Jeśli potrzebujesz jedynie wysokiej jakości oświetlenia, wybierz podstawową żarówkę LED o odpowiedniej mocy.

  Żarówki LED z możliwością przyciemniania

   

  Nie wszystkie żarówki LED przyciemnia się w taki sam sposób. Zobacz, jakie masz możliwości.

  Znajdź odpowiednią żarówkę LED

   

  W naszej bogatej ofercie żarówek na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Można ją przeglądać, wybierając interesujący Cię rodzaj gwintu, kształt lub zastosowanie.

  Sugerowane kategorie z katalogu
  Oferta żarówek LED firmy Philips

  Dowiedz się więcej na temat oświetlenia

  Kalkulator oszczędności dotyczących kosztów oświetlenia

   

  Dowiedz się, o ile możesz obniżyć rachunki za energię elektryczną, przechodząc z tradycyjnych żarówek na oświetlenie LED.

  Oświetlenie LED - często zadawane pytania

   

  Odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące oświetlenia LED.

  Filmy instruktażowe

   

  Nasze filmy instruktażowe to kopalnia wiedzy. Dowiesz się dzięki nim, jak dobierać moc, jasność czy temperaturę barwową oświetlenia LED.