Odwiedzasz teraz witrynę internetową firmy Philips dotyczącą oświetlenia. Dostępna jest jej zlokalizowana wersja.
Wskazówki

  Philips LED

  Włącz światło komfortowe dla Twoich oczu

  Dlaczego warto dbać o oczy

   

  Najwyższy czas zadbać o oczy. Sztuczne światło ekranów jest wszechobecne w naszym życiu. Wiele osób spędza ponad 6 godzin dziennie przed ekranami, czego najczęstszą konsekwencją jest zmęczenie oczu.

   

  Według przeprowadzonego na światową skalę badania* ledowe źródła światła zapewniają odczuwalnie większy komfort oczu niż inne żarówki. Jednym z najważniejszych zmartwień rodziców, którzy wzięli udział w tym badaniu, jest wzrok ich dzieci. Dopiero na kolejnych miejscach wymieniali oni wyniki w szkole, poziom stresu czy kondycję fizyczną. W wielu krajach dbanie o wzrok jest istotne dla ponad 50% ludzi.

  Dlaczego warto wybrać Philips LED

  Eye comfort — komfortowe światło od światowego lidera w dziedzinie oświetlenia

  Komfortowe światło 
  od światowego lidera w dziedzinie oświetlenia

   

  Słaba jakość oświetlenia może prowadzić do zmęczenia oczu. Dzięki Philips LED możesz mieć pewność, że oświetlenie w każdym pokoju jest przyjazne oczom. Nasze żarówki LED są przetestowane laboratoryjnie i dają światło, które nie obciąża oczu. Tego możesz oczekiwać od godnej zaufania marki.

  Eye comfort — Światło przetestowane laboratoryjnie

  Przetestowane laboratoryjnie

   

  Nasi naukowcy włożyli wiele trudu, by stworzyć wiodące na światowym rynku żarówki LED, które są przetestowane laboratoryjnie i komfortowe dla oczu. Opracowali ścisłe „kryteria komfortu”. Gwarantują one, że każda żarówka LED spełnia standardy oświetleniowe wyznaczone w trosce o Twoje oczy.

  Eye Comfort — Twoje oczy będą Ci wdzięczne

  Twoje oczy będą Ci wdzięczne

   

  Spędzamy coraz więcej czasu w pomieszczeniach, dlatego coraz ważniejsze staje się prawidłowe oświetlenie domu. Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego domu.

  Wybierz

   

  Żarówki Philips LED dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Zmiana na LED będzie więc dla Ciebie prosta. Oszczędzisz energię, ale przede wszystkim możesz wybrać komfortowe światło, które nie męczy oczu.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
  *  Badanie przeprowadzone przez OneVoice Connect Research w lipcu 2017 roku. W badaniu wzięło udział ponad 8000 dorosłych osób z 11 rynków. (Polska, Czechy, Szwecja, Chiny, Niemcy, Hiszpania, Francja, Indonezja, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Turcja)

  Czy dbasz o swoje oczy?
  My dbamy. Philips LED.


  Wszystkie żarówki Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

   

  Dowiedz się więcej

  Zwiększ komfort oczu

  Wskazówki dla Ciebie i Twojej rodziny

  Spędzaj więcej czasu na zewnątrz
  Naturalne światło wykazuje korzystne działanie na komfort oczu. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu i zachęcaj do tego swoje dzieci. 
  Czytaj i ucz się w komfortowych warunkach
  Żarówki Philips LED są przetestowane laboratoryjnie i komfortowe dla oczu. Możesz skupić się na czytaniu lub nauce bez ryzyka zmęczenia oczu.
  Ogranicz czas przed ekranem
  Telefony komórkowe, komputery, tablety i telewizory. Dla zbyt wielu z nas sztuczne światło ekranów jest wszechobecne w codziennym życiu. Jeśli Twoje dzieci spędzają zbyt dużo czasu przed ekranem, poleć im, aby dawały odpocząć oczom poprzez regularne zamykanie ich na 30 sekund.
  Joga dla oczu
  Istnieją proste ćwiczenia, działające jak joga dla oczu, które pomogą Ci ograniczyć zmęczenie i poprawić komfort oczu. Możesz wykonywać je w domu.