Więcej marek od

 • Produkt
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informacje o rodzinie produktów

   System sterowania oświetleniem Philips ActiLume składa się z niewielkiego, lekkiego czujnika oraz sterownika dającego się łatwo wbudować w oprawyActiLume to system podłączany na zasadzie plug & play, potrafiący obsługiwać biura na planie otwartym (do 11 opraw) i podzielone na boksy (np. 4 oprawy)Używany w konfiguracjach opraw nadrzędny-podrzędny, łatwy w obsłudze i montażuDla poszczególnych rodzajów zastosowań przygotowano broszury ułatwiające optymalne wdrażanie systemuW zastosowaniach innych niż sterowanie oświetleniem biur na planie otwartym i podzielonych na boksy w razie potrzeby można samodzielnie konfigurować ustawienia. Działanie funkcji można zmieniać bez wpływania na samą instalację elektryczną.

   Benefits

   ActiLume to system sterujący typu plug & play, który umożliwia ograniczenie zużycia energii przez wykorzystanie światła dziennego i automatyczne wyłączanie w razie nieobecności ludzi. Dla systemu przygotowano specjalne arkusze pokazujące montaż w różnych zastosowaniach.
   System ActiLume zawiera trzy bardzo zaawansowane miniaturowe czujniki połączone ze sterownikiem zawierającym zestaw predefiniowanych trybów.
   Dwa najczęściej używane tryby — biura otwartego lub podzielonego na boksy — można włączać jednym naciśnięciem specjalnego przycisku.

   Najważniejsze cechy

   Philips ActiLume to system sterowania oświetleniem wykorzystujący protokół DALI, opracowany pod kątem maksymalnej wygody obsługi i energooszczędności sięgającej 75% (w trybie w pełni automatycznym w połączeniu ze statecznikami Philips HF-Regulator EII Touch i DALI). Dzięki temu inwestycja w zakup systemu bardzo szybko się zwraca.
   Czujnik światła działa w paśmie światła widzialnego (jak ludzkie oko), automatycznie dopasowując poziom sztucznego oświetlenia do natężenia światła dziennego bez żadnego wizualnego dyskomfortu dla osób znajdujących się w pomieszczeniu.
   Czujnik ruchu bardzo precyzyjnie wykrywa przemieszczanie się osób. Działa w połączeniu z funkcją opóźniania, zapewniając optymalne działanie oświetlenia pomieszczeń biurowych.
   W oparciu o sterownik można budować układy półautomatyczne, podłączając do niego przełącznik sprężynowy działający na napięciu sieciowym albo sterując nim za pomocą pilota na podczerwień. Innymi słowy, można ręcznie zmieniać automatyczne ustawienia zgodnie z aktualnymi preferencjami.
   Wszechstronny system ActiLume oferuje również tryby stworzone specjalnie z uwzględnieniem najnowszych przepisów. Do wybierania służy proste narzędzie IRT8098/00.
   Z kolei w zaawansowanym narzędziu IRT8099/00 można wybierać tryby pozwalające łatwo zmieniać konkretne ustawienia dla danych zastosowań.
   Sterownik ActiLume zawiera dwa wyjścia DALI. Są to fabrycznie zaprogramowane ustawienia dotyczące rzędu okien i rzędu lamp w korytarzu z ustaloną zwłoką we włączaniu świateł.
   System potrafi sterować maksymalnie 11 statecznikami. Można go rozszerzyć o dwa dodatkowe czujniki ruchu typu LRM8118/00. Każdy kolejny czujnik ruchu oznacza, iż będzie można zarządzać 1 statecznikiem mniej.
   Fabryczna wartość natężenia światła wynosi 600 luksów przy współczynniku odbicia 0,3.

   Zastosowania

   System ActiLume jest przeznaczony dla wszelkiego rodzaju zastosowań biurowych: przestrzeni otwartych i podzielonych na boksy, holi i toalet, korytarzy i sal konferencyjnych
   Oferuje predefiniowane tryby komfortu oświetlenia, m.in. dla szkół, linii świetlnych i oświetlenia bezpośredniego/pośredniego
   Zawiera nawet predefiniowane tryby komfortu łączące maksymalną energooszczędność z zaleceniami normy EN 12464 (tryby 4, 5 i 9)
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata