Informacje o rodzinie produktów

System sterowania oświetleniem Philips ActiLume składa się z niewielkiego, lekkiego czujnika oraz sterownika dającego się łatwo wbudować w oprawyActiLume to system podłączany na zasadzie plug & play, potrafiący obsługiwać biura na planie otwartym (do 11 opraw) i podzielone na boksy (np. 4 oprawy)Używany w konfiguracjach opraw nadrzędny-podrzędny, łatwy w obsłudze i montażuDla poszczególnych rodzajów zastosowań przygotowano broszury ułatwiające optymalne wdrażanie systemuW zastosowaniach innych niż sterowanie oświetleniem biur na planie otwartym i podzielonych na boksy w razie potrzeby można samodzielnie konfigurować ustawienia. Działanie funkcji można zmieniać bez wpływania na samą instalację elektryczną.

Benefits

ActiLume to system sterujący typu plug & play, który umożliwia ograniczenie zużycia energii przez wykorzystanie światła dziennego i automatyczne wyłączanie w razie nieobecności ludzi. Dla systemu przygotowano specjalne arkusze pokazujące montaż w różnych zastosowaniach.
System ActiLume zawiera trzy bardzo zaawansowane miniaturowe czujniki połączone ze sterownikiem zawierającym zestaw predefiniowanych trybów.
Dwa najczęściej używane tryby — biura otwartego lub podzielonego na boksy — można włączać jednym naciśnięciem specjalnego przycisku.
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata