Ultranowoczesne oprawy CoreLine

Profesjonaliści wybierają Philips CoreLine do wszystkich projektów, w których światło ma kluczowe znaczenie

Dla instalatorów ważna jest oszczędność czasu i energii, dlatego wybierają oprawy oświetleniowe LED z rodziny Philips CoreLine, która oferuje pełną gamę rozwiązań LED umożliwiających ograniczenie czasu montażu do minimum i maksymalne oszczędzanie energii.

Innowacyjność

Oprawy oświetleniowe CoreLine są pierwszymi produktami LED z interfejsem Interact Ready, które współpracują z aplikacją oraz panelem administracyjnym Interact Pro.

Easy-to-install

Ergonomiczna konstrukcja opraw LED z rodziny CoreLine pozwala na łatwe zastępowanie obecnych elementów oświetlenia bez konieczności kosztownej wymiany okablowania czy remontu sufitu.

Wysoka jakość

Produkty CoreLine zapewniają wysokiej jakości strumień świetlny dzięki technologii LED. Długi okres eksploatacji umożliwia zaspokojenie wszystkich potrzeb i zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań oświetleniowych.

Prawdziwi profesjonaliści polegają na Philips CoreLine

Każdy budynek — nowy lub stary — dzięki optymalnie dobranemu oświetleniu LED może wyglądać wyjątkowo i zmienić się w miejsce, w którym ludzie chętnie pracują i mieszkają. Skorzystaj z opraw oświetleniowych LED z rodziny Philips CoreLine i zapewnij swoim klientom efekt „wow”: do wyboru masz pełen zakres wysokiej jakości oświetlenia LED, które wyznacza standardy rynkowe w branży. Tam, gdzie liczy się światło, warto wykorzystać wszystkie możliwości.

Nowe produkty Philips CoreLine zapewniają jeszcze wyższą wydajność

CoreLine Batten

Doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na  innowacyjnych oprawach o wysokiej jakości. Montaż CoreLine Batten jest prosty i szybki, a specjalna konstrukcja umożliwia łączenie bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu możesz tworzyć dowolne projekty i długie linie świetlne.

CoreLine Panel

Innowacyjna technologia MultiColor/Lumen pozwala korzystać z ciepłego i zimnego białego światła o intensywności porównywalnej z 4 tradycyjnymi świetlówkami. Nowe złącze sprawia, że instalacja jest prosta i szybka, a dzięki zintegrowanej łączności bezprzewodowej, oprawy są kompatybilne z, czujnikami i systemem Interact.

CoreLine Recessed i CoreLine Surface-Mounted

Trwała i niezawodna alternatywa dla tradycyjnych paneli. Obie rodziny opraw LED to wiele modeli i wzorów do wyboru, gwarancja łatwej instalacji oraz szeroki zakres zastosowań. Nowe złącze pozwala oszczędzić cenny czas podczas montażu, a innowacyjna technologia MultiLumen daje jeszcze większą swobodę podczas projektowania.

CL Recessed i Surface Mounted

Jeszcze szybsza instalacja dzięki Philips CoreLine Waterproof

Nowe produkty z rodziny CoreLine Waterproof mogą bezpośrednio zastępować tradycyjne wodoodporne oprawy oświetleniowe ze świetlówkami o mocy od 18 W do 58 W. Dodatkowo wyjątkowo trwała konstrukcja skraca czas instalacji. Produkty te mają również wbudowany moduł łączności bezprzewodowej (Interact Ready).

Asortyment w tej rodzinie produktów

overview-content-image-connected-lighting

Zintegrowane oświetlenie zaprojektowane z myślą o sukcesie

Inteligentne oświetlenie to takie, które w sposób bezprzewodowy łączy się z centrum zarządzania firmy i dopasowuje do przestrzeni oraz do potrzeb pracowników. Oprawy LED z wbudowanymi inteligentnymi sterownikami komunikują się z oprogramowaniem do zarządzania obiektem. Rozwiązanie to otwiera nowe możliwości.

Philips jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Twojego klienta związanym z oświetleniem, oferując szeroką gamę produktów — opraw stworzonych z myślą o maksymalnej wydajności. Wszystkie komponenty łącznie z bezprzewodowymi czujnikami i włącznikami można wymieniać lub modernizować, zapewniając klientom komfort i wygodę.

Projekty i narzędzia

Produkty CoreLine

Produkty CoreLine

Zobacz CoreLine w pełnej odsłonie — weź udział w interaktywnym spacerze 360°, aby poznać produkty CoreLine i ich kluczowe zastosowania.

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj biuletyn instalatora, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych innowacjach.

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy.

Podobne produkty

Oprawy LED

Oprawy Philips LED — za pomocą opraw z naszej bogatej oferty LED można zastąpić tradycyjne żarówki i halogeny oświetleniem LED wysokiej jakości.

Ledinaire — po prostu świetne LED-y

Ledinaire — teraz możesz przejść na oświetlenie LED bez problemów i niepotrzebnych kosztów

Centrum instalatora

Wszystkie informacje dla instalatorów dotyczące energooszczędnych opraw CoreLine LED, modernizowanych opraw LED i tub LED oraz oświetlenia konwencjonalnego.

MASTER LEDtube

Świetlówki LEDowe do wielu zastosowań, które zapewniają najwyższej jakości światło, łatwy montaż i niskie koszty. Sprawdź i poznaj Philips LEDtube.

Ledinaire - simply great LED

Ledinaire - Now you can make the switch to LED without any hassle or unnecessary expense

Profesjonalne oświetlenie dla elektryków

Jesteś elektrykiem? Szukasz profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych lub porad? Zapraszamy!