Niech Twój sklep opowiada historie

Najważniejsze cechy produktu

Przyciągaj, angażuj i zdobywaj klientów

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wysokiego komfortu klientów w sklepie. Właściwe oświetlenie pozwoli Ci zaaranżować sklep wedle potrzeb, zapewnić maksymalną elastyczność jego układu, odpowiednio wyeksponować towary i skutecznie zachęcić klientów do kupowania. Oprócz tego możesz również zintegrować swój sklep z IoT za pomocą naszych opraw oświetleniowych w połączeniu z systemem Interact Retail, by inteligentne technologie pracowały dla Ciebie.

Niezapomniane wrażenia

Zarządzaj aranżacją świetlną w swoim sklepie

Wyróżnij swoją markę niestandardowym oświetleniem

Przyciągaj klientów światłem, które angażuje i przykuwa uwagę

Budowanie wizerunku marki

Zacznij opowieść o swojej marce w witrynie sklepowej dzięki dynamicznemu oświetleniu

Poprowadź klientów do określonych obszarów lub promocji za pomocą dynamicznego oświetlenia

Stwórz spójny wystrój wnętrz sklepowych za pomocą oświetlenia, które jest dostosowane do Twojej marki

Optymalizacja operacji

Otwieraj sklepy zgodnie z planem dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom łańcucha dostaw

Zmniejsz koszty dzięki energooszczędnemu oświetleniu LED i funkcjom sterowania

Ogranicz przestoje dzięki uproszczonej instalacji i odbiorowi technicznemu oraz globalnemu programowi pomocy technicznej

Stwórz właściwe otoczenie dzięki najwyższej jakości światła

Wiemy, że kupujący podejmują zazwyczaj decyzje o zakupie pod wpływem chwili, a do wywołania pożądanych emocji potrzebne jest właściwe otoczenie. W tym kontekście jednym z najważniejszych czynników jest jakość światła, które pozwoli wyróżnić Twój sklep i Twoją markę na tle konkurencji.

Jakość światła to nie tylko jego parametry i charakterystyka — to również sposób wpływania różnych instalacji oświetleniowych na decyzje kupujących oraz komfort przestrzeni i wygląd kolekcji odzieżowej.

Dobre oświetlenie służy wywoływaniu właściwych emocji. Powinno ono dyskretnie tworzyć nastrój sprzyjający zakupom.

Jakość światła — najważniejsze korzyści

Jakość światła — najważniejsze korzyści

Wyróżnienie marki

Stwórz atmosferę, która spaja tożsamość Twojej marki z charakterem sklepu i tożsamością kupującego. Philips Fashion Proof Optics (FPO) tworzy intensywność i kontrast podkreślające wygląd Twojej kolekcji, otoczenie i tożsamość sklepu.

Prezentacja kolekcji

Philips Fashion Proof Optics (FPO) wyróżnia Twoją kolekcję. Dzięki miniaturowym reflektorom i precyzyjnej kontroli olśnień ta unikalna optyka zwiększa intensywność barw o 30% i podwaja kontrast, podkreślając walory Twojej kolekcji odzieżowej.

Większa intensywność kolorów odzieży

Zobaczyć znaczy uwierzyć. To prawda stara jak świat. Odpowiednio dobrane elementy akcentujące LED marki Philips sprawią, że kolory Twojej kolekcji odzieżowej będą bardziej intensywne. Możesz w ten sposób uwydatnić fakturę materiałów i zadbać o to, by kolory ubrań były prawidłowo odwzorowane i intensywne. Zrób wrażenie na klientach, tworząc angażującą atmosferę dzięki jakości światła.

Więcej klientów, większa sprzedaż

Bardzo wąski rozsył światła i duża intensywność pozwalają tworzyć żywe i atrakcyjne witryny. Nawet w słoneczne dni Twój sklep będzie zapraszał klientów do środka.

Odkryj możliwości

Stwórz wyjątkowe oświetlenie wyróżniające Twoją markę

Twój sklep jest wyjątkowy. Teraz wyjątkowe może być również jego oświetlenie

Oświetlenie na miarę

Duże dekoracyjne oprawy wiszące do konkretnych instalacji

Stylowe światło akcentujące z wbudowanym zawiasem

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Odkryj zintegrowane oświetlenie

Oświetlenie sklepów — jest wszędzie. A gdyby mogło ono poprawiać wrażenia zakupowe i zapewniać dane do dogłębnych analiz sprzedażowych? Interact Retail ze zintegrowanym oświetleniem LED daje Ci te możliwości, i nie tylko. Twórz oszałamiające i elastyczne przestrzenie sprzedażowe, inicjuj określone zachowania kupujących poprzez tworzenie stref i warstw światła, zapewniaj oparte na lokalizacji oferty na smartfonach klientów dzięki Twojej aplikacji sklepowej. To się nazywa handel detaliczny!

Usługi oświetleniowe

Usługi oświetleniowe są zarządzane przez firmę Signify. My zajmujemy się infrastrukturą oświetleniową, a Ty masz więcej czasu, aby rozwijać swoją działalność. Dowiedz się o nich więcej na stronie internetowej naszej firmy.

Usługi profesjonalne

Nasze usługi są stworzone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy połączyć Twoje ambicje i naszą wiedzę, by zapewnić najlepsze rozwiązania, które będą stanowić wartość dodaną Twojej firmy.

Usługi eksploatacyjne

Firma potrzebuje oświetlenia opracowanego z myślą o trwałości. Od przeciwdziałania wystąpieniu problemów po szybką pomocy zdalną – dzięki naszemu wsparciu system oświetleniowy będzie działać sprawnie przez długi czas.

Usługi zarządzane

Tworzymy rozwiązania oświetleniowe dopasowane do potrzeb twojej firmy, zgodne z jasno określonym zestawem kluczowych wskaźników efektywności.

Usługi dezynfekcji UV-C

Promieniowanie UV-C jest znane ze swojego działania dezynfekującego na powietrze, wodę i powierzchnie. Aby zapewnić skuteczność i prawidłowe wykorzystanie, świadczymy usługi w zakresie projektowania, planowania, instalacji, eksploatacji i konserwacji rozwiązań UV-C.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.

Do pobrania