StoreRefresh Nowe oblicze handlu dzięki oświetleniu zgodnym z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym

Zmodernizuj swój sklep przy minimalnych kosztach

Zmodernizuj swój sklep przy minimalnych kosztach

Jednym z powodów, dla których klienci wolą kupować w sklepach fizycznych, jest możliwość dotknięcia towarów i przyjrzenia im się z bliska. 82% milenialsów deklaruje, że chętniej pójdzie na zakupy do sklepu, który jest interaktywny i posiada aktualną ofertę. By utrzymać konkurencyjność, sklepy muszą regularnie modernizować swój wystrój, wprowadzając istotne zmiany przy minimalnym zakłóceniu pracy i utrzymaniu kosztów na niskim poziomie.

Oferujemy systemy oświetleniowe, które umożliwiają wprowadzanie częstych zmian w sklepach. Oświetlenie Philips produkowane w myśl założeń gospodarki o obiegu zamkniętym pozwala szybko odświeżyć wygląd sklepu i bez problemu oferować klientom nowe doświadczenia w sklepie.

Elastyczne i zrównoważone rozwiązanie

Elastyczne i zrównoważone rozwiązanie
Aktualna

Sklep powinien być wizytówką Twojej marki zgodnie ze strategią marketingową i aktualnymi trendami. Twórz ciekawe, inspirujące i innowacyjne przestrzenie, które można łatwo zmieniać w zależności od zmieniających się potrzeb i promocji.

Utrzymuj atrakcyjność

Spraw, aby sklep był niezmiennie atrakcyjny zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, regularnie odświeżając poszczególne elementy wystroju bez oglądania się na okresy trwałości użytkowej oświetlenia.

Obniż koszty

Wprowadzaj małe, stopniowe zmiany wyglądu i oświetlenia, korzystając z naszego systemu opartego na założeniach gospodarki o obiegu zamkniętym. Możliwość modernizacji i ponownego wykorzystania różnych części oświetlenia pozwala wprowadzać najbardziej efektywne zmiany przy minimalnych kosztach i zakłóceniach w funkcjonowaniu sklepu.

Zoptymalizuj swoje zasoby

Nasze produkty oferują handlowcom możliwość szybkiego dostosowania oświetlenia do zmieniających się koncepcji sklepu z zachowaniem pełnej wartości instalacji oświetleniowej w całym okresie eksploatacji.

Zapewnij maksymalną wydajność zasobów dzięki oświetleniu zgodnym z założeniami gospodarki o obiegu zamkniętym

Zapewnij maksymalną wydajność zasobów dzięki oświetleniu zgodnym z założeniami gospodarki o obiegu zamkniętym

Doskonale rozumiemy potrzebę maksymalizacji trwałości użytkowej sklepu poprzez tworzenie elastycznych przestrzeni, które umożliwiają łatwą i szybką modernizację przy minimalnych kosztach. Oferujemy szeroki wybór opraw oświetleniowych zgodnych z założeniami gospodarki o obiegu zamkniętym, które wspierają realizację celów Twojej firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Oprawy posiadają deklaracje środowiskowe produktu (EPD) zawierające szczegółowy opis ich wpływu na środowisko, które zostały zweryfikowane przez niezależną firmę konsultingową ds. zrównoważonego rozwoju.

Service Tag: szybsza i łatwiejsza konserwacja oświetlenia LED

Ponieważ oprawy oświetleniowe LED wykorzystują różne procesy, to podczas projektowania nowych produktów zawsze mamy na uwadze kwestie związane z ich serwisowaniem. Service Tag to system identyfikacji oparty na kodzie QR, dzięki któremu każdą oprawę można jednoznacznie zidentyfikować i uzyskać informacje na temat jej konserwacji, instalacji oraz części zamiennych. Kod QR umieszczony na wszystkich oprawach (dopuszczonych do użytku także w Ameryce Północnej), słupach i opakowaniach urządzeń nowej generacji zapewnia łatwy dostęp do informacji o konfiguracji produktu, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i zapobiec błędom.

Dowiedz się więcej o naszych deklaracjach środowiskowych produktów (EPD)

Poznaj nasze systemy oświetleniowe

GreenWarehouse

Interact Retail

Oświetlenie sklepów — jest wszędzie. A gdyby mogło ono poprawiać wrażenia zakupowe i zapewniać dane do szczegółowych analiz sprzedażowych? Interact Retail ze zintegrowanym oświetleniem LED daje Ci te możliwości i nie tylko. Twórz atrakcyjne i elastyczne przestrzenie sprzedażowe, inicjuj określone zachowania kupujących poprzez tworzenie stref i warstw światła, proponuj klientom oparte na lokalizacji oferty dzięki nowym funkcjonalnościom w aplikacji mobilnej. Na tym właśnie polega inteligentny handel!

Projekty

Schiphol Airport

Schiphol Airport opts for Circular lighting.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

W razie pytań skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi.